Leyla Şahin Usta, TMMOB Konya İKK üyeleri ile bir araya geldi

Leyla Şahin Usta, TMMOB Konya İKK üyeleri ile bir araya geldi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, Konya TMMOB İKK üyesi Meslek Odaları Başkanları ile No15 Mimar Evi bünyesinde bir araya geldi.

Mimarlar Odası Konya Şubesi ev sahipliğinde 17 Ağustos depremi yıldönümünde gerçekleşen toplantıda Konya’nın kentleşme ve imar sorunlarının yanı sıra yapı denetimi, yapı güvenliği, meslek yasaları, yönetmelik değişiklikleri, GES yatırımları, çevre ve iklim değişikliği gibi konular ele alındı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta oda başkanlarının dile getirdiği sahadaki sorunlara ilişkin çözüm önerilerini not ederek takipçisi olacağını ifade etti. Konya’da TMMOB bağlı oda başkanları adına teşekkür eden Mimarlar Odası Konya Şube Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Armağan Güleç Korumaz ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek TMMOB Konya İKK olarak Konya’nın mimarları, mühendisleri ve plancıları olarak Konya ile ilgili plan ve düşüncelerini aktarmayı sürdüreceklerini ifade etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta’ya TMMOB Konya İKK üyeleri ziyaretinde AK Parti İl Başkan Yardımcısı Adnan Bahçeci, AK Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer , Selçuklu Belediyesi Başkanvekili Faruk Ulular ile AK Parti Konya İl Yönetim Kurulu Üyeleri de eşlik etti.

1.jpg