1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Lohusa Sabahlık Lohusa Çarşısından Alınır
Lohusa Sabahlık Lohusa Çarşısından Alınır

Lohusa Sabahlık Lohusa Çarşısından Alınır

Değerli annelerimize lohusa pijama modellerimizin yanında lohusa sabahlık modellerimizi de sunmaktayız.

A+A-

 

Lohusa sabahlık modelleri yeni anne olmuş kadınlar için ihtiyaçları olan rahatlık ve konforu en iyi şekilde sağlarlar. Normal doğum yapılsa da sezaryen doğum olmuş olsa da anneler için lohusa dönemi hassas oldukları bir dönemdir.

Hamilelik kiloları hemen verilemeyeceği için kendilerini sıkmayacak ve rahat hareket edebilecekleri kıyafetler tercih ederler. Sabahlık takımları da bu koşullara uygun şekilde üretilmiştir. Anne ve bebeği koruyacak şekilde hijyen kurallarına dikkat edilerek üretilen takımlar bol ve rahat yapısıyla anne adayları için vazgeçilmezdir.

Hem rahat hem de şık modeller ile kendinizi daha iyi hissedecek ve bebeğinize en iyi şekilde bakım sağlarken kendinizi de ihmal etmemiş olacaksınız. Lohusa sabahlık takımları özellikle sezaryen doğum yapmış anneler için büyük önem taşıyan kıyafetlerdir. Ameliyat yarası geçene kadar karın bölgesini rahatsız etmeyecek şekilde bol olan kıyafetler giymelilerdir.

Lohusa pijama modelleri tüm bu etkenler göz önünde bulundurularak üretilen ürünlerdir. Birçok farklı seçenek ve renk ile dilediğiniz model takımları siteden sipariş verebilir ve kapıdan teslim alabilirsiniz. Çeşitli kumaşlar ile sağlığınız için en uygun model hangisi ise gönül rahatlığıyla sipariş edebilir ve sizin için zor geçebilecek günleri bir nebze konforlu hale getirebilirsiniz.

Takımların rahat olması ve size hareket özgürlüğü vermesi en önemli husustur. Eğer sezaryen doğum sonrası dikişleriniz var ise bölgeye zarar vermeyecek şekilde kolay giyilip çıkarılabilen modelleri tercih etmelisiniz.

Lohusa Sabahlık Modelleri

Lohusa sabahlık modelleri renk renk ve çeşitli kumaşlar ile birlikte sizi bekliyor. Lohusa dönemindeki bir kadın için giyeceği kıyafetlerin kumaşı da çok mühimdir. Kumaş çeşitlerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Kış aylarında doğum yaptıysanız anneyi üşütmeyecek şekilde pamuklu kumaşlar tercih edebilirsiniz.
  • Yaz aylarında doğum yaptıysanız da terletmeyecek şekilde penye kumaşlar tercih edebilirsiniz.
  • Her daim şık kalmak isteyenler için saten kumaşlar vazgeçilmez parçalardır.

Her türlü kumaş çeşidi için öncelik annenin rahat etmesidir ve üretim buna göre yapılır. Kumaş hangi tür olursa olsun esnek olması ve anneyi rahat ettirmesi gerekir.

Vücut sıcaklığının dengesini koruyucu şekilde üretilen kumaşlar kaliteli ve uzun süre kullanılacak şekilde üretilmiştir. Lohusa döneminde rahat etmek isteyen anne için birebirdirler.

Lohusa Sabahlık Renk Çeşitleri

Lohusa sabahlık renkleri genellikle gözü yormayacak şekilde soft renklerden seçilebilir. Birçok farklı renk seçeneğini siteden inceleyerek dilediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz.

Takım halinde satın aldığınızda maddi olarak da kar etmiş olursunuz. Sabahlıkların fiyatları her bütçeye uygun olacak şekildedir. Bir sabahlık takımı alırken dikkat etmeniz gereken hususlardan biri bebeğinizi emzirirken sizi rahat hissettirmesidir.

Özel yakalar ile açılıp kapanır tarzda üretilen sabahlıklar ile bebeğinizi emzirmek de oldukça kolay ve zahmetsiz olacaktır. Bebeğin gelişimi için anne sütü oldukça önemli olduğu için ilk aylarda gün içerisinde oldukça fazla sayıda emzirmek gerekir ve anne her seferinde üstünü çıkarırsa oldukça zaman kaybı olmuş olur. Sabahlıklar özel üretimlerle bu zahmetten sizi kurtarır.

Lohusa Sabahlıklar Annelerin Tercihi

Lohusa sabahlık takımları rahatlığı ve şıklığıyla annelerin vazgeçilmez kıyafetlerinden biri olmuştur. Kendinizi güzel hissetmek ve bebeğinize bakım sağlarken rahat etmek istiyorsanız bu takımlar tam size göre.

Ayrıca doğumdan sonra bebeği ve sizi görmek isteyecek olan misafirleri karşılarken de kendinizi oldukça şık ve rahat hissedeceğiniz takımları rahatlıkla giyebilirsiniz.

Farklı tasarımlar ile dantelli desenleri de kullanabilir ve kendinizi güzel hissederken misafirlerinizi de karşılayabilirsiniz. Aynaya baktığınızda gördüklerinizden memnun kaldığınızda insan ilişkilerinizin de pozitif etkilendiğini görecek ve bu zor dönemi daha kolay bir şekilde atlatabildiğinizi fark edeceksiniz.

. https://www.lohusacarsisi.com <--- hakkında bilgi için hemen sitemizi ziyaret edin.

 

HABERE YORUM KAT