Mekpan Panel Yönetim Kurulu Başkanı Katırcı: “Ürünlerimiz çevre dostudur”

Konya Mimarlar Odası Başkanı Ahmet Övet ve yönetim kurulu üyeleri, Mekpan Panel Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Hakan Katırcı’yı ziyaret edip, üretim tesislerini gezerek bilgi aldılar.
Mekpan Panel Yönetim Kurulu Başkanı Katırcı: “Ürünlerimiz çevre dostudur”

Konya Mimarlar Odası Başkanı Ahmet Övet ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden memnun olduklarını kaydeden Mekpan Panel Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Hakan Katırcı, “Uzun ömürlü, depreme dayanıklı, yüksek yangın dirençli ve yüksek ısı yalıtım performansına sahip olan MEKPAN PANEL markalı, PUR-PIR dolgulu sandviç panellerimiz, spor tesislerinde, endüstriyel tesislerde, hangarlarda, konutlarda, soğuk hava depolarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Enerji tasarrufunda önemli rol oynayan MEKPAN PANEL markalı sandviç panellerimiz, ısı ve su yalıtımı konusunda kesin çözümler sağlarken, depreme ve yangına dayanıklılığı ile güvenli, sağladığı mimari estetik ile hayatı güzelleştiren, yapınıza değer katan, günümüzün en çevre dostu ürünlerindendir. Mekpan Panel olarak, üretim verimliliğinde de sektörde ilk sıralarda yer alıyoruz. Bugün geldiğimiz noktada sahip olduğumuz güçlü sermayemiz, yetkin insan kaynağımız, iyi tedarikçi ve müşteri ilişkilerimizden aldığımız güçle Konya 3. Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 30.000 m²’si kapalı olmak üzere toplam 45.000 m² alanda 8,5 milyon m² üretim kapasitesi ile kısa bir sürede sektörde, Türkiye’nin en büyük üreticilerinden biri haline gelmenin Mekpan Panel Ailesi olarak mutluluğunu yaşıyoruz. Ziyaretimize gelip tesislerimizi gezen Konya Mimarlar Odası Başkanı Ahmet Övet ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.

mekpan-panel-yonetim-kurulu-baskani-katirci-urunlerimiz-cevre-dostudur.jpg

Celalettin Hakan Katırcı’ya teşekkür

Konya Mimarlar Odası Başkanı Ahmet Övet misafirverliğinden dolayı Mekpan Panel Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Hakan Katırcı ’ya teşekkür ederek, “Bizi kabul ederek gösterdiği misafirperverliğinden dolayı Mekpan Panel Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Hakan Katırcı ‘ya teşekkür ediyoruz. Mekpan Panel, gerek üretimiyle, gerekse sağladığı istihdamla ve ekonomiye olan katkılarıyla şehrimizin önemli sanayi kuruluşlarındandır. Mimari estetik sağlayan ve çevre dostu ürünler yapıya ayrı bir güzellik katıyor. Mekpan Panel gibi firmaların ürettiği bu ürünler, sağladığı mimari estetikle yapıyı bir değer de katıyor. Başarılar diliyoruz.”

Konya Mimarlar Odası Başkanı Ahmet Övet, Mekpan Panel Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Hakan Katırcı ’ya odalarına yaptığı katkılardan dolayı bir plaket takdim etti.

Kaynak:HABER MERKEZİ

Etiketler :