Meram’da vatandaş buluşmaları sürüyor

AK Parti Meram İlçe Teşkilatı’nın organize ettiği programlar kapsamında Meram’da vatandaş buluşmaları devam ediyor.
Meram’da vatandaş  buluşmaları sürüyor

AK Parti Meram İlçe Teşkilatı’nın organize ettiği programlar kapsamında Meram’da vatandaş buluşmaları devam ediyor. AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, İl Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Ziya Kıymet, İlçe Başkanı Mustafa Dolular ve Belediye Başkanı Mustafa Kavuş Alpaslan Mahallesi’nde çarşı esnafı ile bir araya geldi. Geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirilen ara seçimler sonucu Alparslan Mahallesi Muhtarlığına seçilen Feti Güleç’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunan heyet, mahallenin ihtiyaçları hakkında istişarelerde bulundu.  Muhtarlık ziyaretinin ardından Milletvekili Samancı, Belediye Başkanı Kavuş, İlçe Koordinatörü Kıymet ve İlçe Başkanı Dolular, Alpaslan Mahallesi’nde çarşı esnaflarını ziyaret ederek sohbet eşliğinde taleplerini dinlediler.

 ‘GÖNÜLLERE GİRMEYİ ŞİAR EDİNMİŞ BİR PARTİNİN MENSUPLARIYIZ’

AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, kısıtlamaların daha esnek hale gelmesiyle birlikte vatandaşlarla daha sık buluşmaktan mutluluk duyduklarını ifade ederek, “Her zaman hemşehrilerimizle bir arada, gönül gönüle olmaya devam edeceğiz. Halkın gönüllerinde yer edinmeyi şiar edinmiş bir partinin mensupları olarak, isteklerini dinleyecek, hoş sohbetlerinden faydalanacağız. Alpaslan Mahallemizdeki ziyaretler kapsamında hemşehrilerimizin partimize ve bizlere teveccüh göstermesi ayrıca mutluluk verdi. Bu ilgiye karşılık olarak daha önce olduğu gibi bundan sonra da daha çok çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

‘TEŞKİLAT PROGRAMLARIMIZ DEVAM EDECEK’

Teşkilat programlarının hız kesmeden devam ettiğini kaydeden AK Parti Meram İlçe Başkanı Mustafa Dolular ise, “Milletvekilimiz, Belediye Başkanımız ve İlçe Koordinatörümüz ile birlikte sahada vatandaşlarımızı dinlemeye, taleplerine imkanlar dahilinde yanıt vermeye devam ediyoruz. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde AK Parti, her daim gönüllerde yer edinmiştir. Gösterilen teveccühe karşılık teşkilat programlarımız artarak devam edecek” dedi.

‘HEMŞEHRİLERİMİZLE GÖNÜL BAĞIMIZI KOPARMAYACAĞIZ’

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş da Meram için vatandaşlarla yapılan istişarenin önemli olduğunu belirterek, “İlçemizde yapılacak çalışmaları hemşehrilerimizle birlikte planlıyoruz. Bir bölgenin neye ihtiyacı olduğunu en iyi o mahallede yaşayanlar bilir. Bu sebeple hemşehrilerimizle bire bir görüşüyor, program dahilinde taleplerine cevap vermeye çalışıyoruz. Teşkilat programlarımız kapsamında Milletvekilimiz, ilçe başkanımız ve İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile birlikte Alpaslan Mahallemizdeydik. Devam eden 18. Madde uygulamaları hakkında bilgi verdik. Esnaflarımızla sohbet ederek varsa istekleri hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Hemşehrilerimizle gönül bağımızı bundan önce olduğu gibi bundan sonra da koparmayacağız. Bizim Meram için el ele vererek çalışacağız” ifadelerini kullandı. Heyet, esnaf ziyaretlerinin ardından Tantavi Kültür Sanat Merkezi’nde açılan 'Elhan-ı Nar' çini ve ebru sergisini gezerek eserleri inceledi.