Meramlı sporcular Türkiye Şampiyonası’ndan 4 madalya ile döndü

Meram Belediyespor Kick Boks Takımı, yedi bin sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen Türkiye Kickboks Sampiyonası’na da damga vurdu. Takım, Şanlıurfa’da gerçekleştirilen şampiyonadan bir altın, 2 gümüş ve bir bronz madalya ile döndü.
Meramlı sporcular Türkiye Şampiyonası’ndan 4 madalya ile döndü

Meram Belediysporlu kick boksçular, 22 - 29 Ocak tarihleri arasında Şanlıurfa’da gerçekleştirilen Mustafa Durmuşoğlu Türkiye Kickboks Sampiyonası’ndan dört madalya ile döndüler. 7000’e yakın sporcunun katıldığı turnuvayı Meram Belediye Spor Kick Boks Takımı, 1 altın 2 gümüş 1 bronz madalya ile tamamladı. Şampiyonada dereceye giren Meram Belediyesporlu kick boksçuların isimleri ise şöyle;

Büyükler;

Sabriye Gür Fc 70 Kg 1.

Gençler;

Batuhan Pekmezci Fc 86 Kg 2.

İbrahim Demirtaş Fc 91 Kg 2.

E. Abdullah Beserek K-1 71 Kg 3.

BAŞKAN KAVUŞ; “BİZE GURUR VE MUTLULUK YAŞATAN TÜM SPORCULARIMIZI KUTLUYORUM”

Turnuvadan yeni bir başarıyla dönen tüm takımı ve madalya kazanan sporcuları kutlayan Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, ulusal ve uluslararası tüm şampiyonalarda başarının ve şampiyonluğun Meram Belediyespor için bir gelenek haline geldiğini söyledi. Meram’a madalyalarla dönen sporcuların yaşadığı mutluluk ve gururdan daha fazlasını kendilerinin yaşadığını ifade eden Başkan Kavuş, “Tüm gençlerimize sporu sevdirmek, sporu bir yaşam biçimi olarak kabul etmelerini sağlamak, yeteneklerini ortaya çıkarmak ve şampiyonlar yetiştirmek amacıyla yola çıkan Meram Belediyesporumuzun sporcuları katıldıkları her turnuvadan madalyalarla dönme başarısı gösteriyorlar. Aldıkları her başarı bizlerin ne kadar doğru bir yolda yürüdüğünün kanıtıdır. Bu noktada verdiğimiz desteklerin meyvesini bizlere en güzel şekilde veren tüm sporcularımızı, antrenörlerimizi ve kulüp yöneticilerimizi canı gönülden tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.

Etiketler :