MHP, ülke ve parti gündemini Kızılcahamam'daki kampta ele alacak

Milliyetçi Hareket Partisinin MYK ve MDK üyeleri ile milletvekilleri, Genel Başkan Devlet Bahçeli başkanlığında 4-6 Şubat'ta Kızılcahamam'da bir araya gelecek- MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir:- "Kampta, ülke gündeminde yer alan konular değerlen
MHP, ülke ve parti gündemini Kızılcahamam'daki kampta ele alacak

ANKARA (AA) - MHP, 4-6 Şubat'ta ülke ve parti gündemini, Genel Başkan Devlet Bahçeli başkanlığında partinin karar organları ve milletvekilleriyle Kızılcahamam'da yapılacak toplantılarda ele alacak.

Genel Başkan Devlet Bahçeli başkanlığında, Kızılcahamam'da 4-6 Şubat'ta düzenlenecek kampa Merkez Yönetim Kurulu (MYK) ve Merkez Disiplin Kurulu (MDK) üyeleri ile milletvekilleri katılacak.

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, AA muhabirine, kampta ele alınacak başlıklara ilişkin, "Ülke gündeminde yer alan konular değerlendirilecek. Aynı zamanda 2022'de MHP'nin yapacağı siyasi çalışmalar konuşulacak. Genel Başkan'ımızın da burada bir değerlendirmesi olacaktır." dedi.

- Yasama faaliyetleri ile parti çalışmaları da masada

Özdemir'in verdiği bilgiye göre toplantılarda, ekonomi, iç ve dış politika başta olmak üzere Türkiye'nin gündemi istişare edilecek.

Kampta, yasama faaliyetlerinin yoğun geçeceği düşüncesinden yola çıkarak Meclis'in bu yılki faaliyetleri ele alınacak.

MHP'nin, hem genel merkez hem teşkilat bazında yapacağı çalışmalar da toplantılarda masaya yatırılacak.

Kaynak:

Etiketler :