1. HABERLER

  2. KONYA

  3. Milletvekili Sorgun, Çumra’da incelemelerde bulundu
Milletvekili Sorgun, Çumra’da incelemelerde bulundu

Milletvekili Sorgun, Çumra’da incelemelerde bulundu

AK Parti Konya Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sorgun, Çumra’yı ziyaret ederek, ilçede devam eden ve planlanan projeler hakkında bilgi aldı.

A+A-

AK Parti Konya Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sorgun, Çumra’yı ziyaret ederek, ilçede devam eden ve planlanan projeler hakkında bilgi aldı. Çumra programının ilk durağında AK Parti İlçe Teşkilatını ziyaret eden Sorgun, parti yönetimi ve teşkilat mensupları ile buluştu. İlçe teşkilatındaki toplantının ardından esnaf ziyareti gerçekleştiren Milletvekili Sorgun’a; AK Parti Konya İl Başkan Yardımcısı Gökhan Taşkıran, Çumra Belediye Başkanı Recep Candan ve AK Parti Çumra İlçe Başkanı Osman Şahin eşlik etti. İlçenin yatırımları ve devam eden projeleri hakkında bilgi almak üzere Çumra Belediye Başkanı Recep Candan’ı makamında ziyaret eden Sorgun, buradan belediye meclisi grup toplantısına katıldı.

‘BELEDİYEMİZ GÜZEL İŞLERE İMZA ATMAYA DEVAM EDİYOR’

 Grup toplantısında konuşan Sorgun, Çumra’da, Belediye Başkanı Recep Candan ile birlikte geleceğe yatırım yapmak açısından güzel işlere imza atıldığını dile getirdi. Sorgun, “Çumra tarım, hayvancılık ve turizm anlamında sadece Konya’nın değil ülkemizin de göz bebeği… Ülkemizin gıda üretim üssü olan Çumra’mızın daha da kalkınması için belediyemiz güzel işlere imza atmaya devam ediyor” dedi.

HABERE YORUM KAT