1. HABERLER

  2. SPOR

  3. 'Milli Takım'da primin 'p'si bile konuşulmadı'
'Milli Takım'da primin 'p'si bile konuşulmadı'

'Milli Takım'da primin 'p'si bile konuşulmadı'

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, A Milli Takım'da hiçbir şekilde primin konuşulmadığını ifade etti.

A+A-

EURO 2016'dan sonra A Milli Takım'da patlak veren prim krizi hem Ay-Yıldızlılar'ın imajını zedelemiş hem de başarı yolunda ayaklarımıza dolanmıştı.

O yaraları sarıp, yepyeni bir jenerasyonla adeta yeniden doğan A Milli Takım'ın şimdi ortaya koyduğu ruh ve mücadele herkesi büyülüyor.

Terinin son damlasına kadar sahada savaşan genç oyuncuların bu görevi tamamen forma ve ülke aşkıyla yaptığının en yakın tanıklarından biri de Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir. Akşam Gazetesi'nden Kenan Karcı'ya özel bir röportaj verdi.

"PRİMİN 'P'Sİ BİLE KONUŞULMADI"

"Finallere giden oyuncular ne kadar prim alacak?" sorusuna cevap veren Özdemir, "Şenol Güneş ile devamlı görüşüyorum. Bu takımda bugüne kadar hiç kimse para konuşmadı. Ne prim ne para. Prim 9 maç oynadık, 10'uncu maça çıkacağız. 'Kuruş' lafı bile eden yok. Şenol Hoca da konuyu tamamen bana bırakmış durumda. Hiç kimse o formayı para için terletmiyor. Onun için bu jenerasyon çok önemli. Bu gençlerle önümüz açık. Tarihi başarılara imza atacaklarına yürekten inanıyorum" dedi.

HABERE YORUM KAT