Müfettişler, İl Müftülüğü personeli ile vedalaştı

İl ve ilçe müftülüklerine yönelik genel teftiş ve rehberlik programı kapsamında Konya’da bulunan Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB) müfettişleri denetimin son gününde İl Müftülüğü personeli ile bir araya geldi.

Yayınlanma:
Güncelleme: 22 Mart 2021 15:53
Müfettişler, İl Müftülüğü  personeli ile vedalaştı

İl ve ilçe müftülüklerine yönelik genel teftiş ve rehberlik programı kapsamında Konya’da bulunan Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB) müfettişleri denetimin son gününde İl Müftülüğü personeli ile bir araya geldi. Diyanet İşleri Başkanlığı merkez birimleri, il ve ilçe müftülükleri, dini yüksek ihtisas merkezi ve eğitim merkezi müdürlükleri hizmetleri ile bu hizmetleri yürüten personelin denetimi kapsamında Konya’nın 31 ilçesini denetleyen DİB Baş Müfettişleri ve Müfettiş Yardımcılarının son durağı Konya İl Müftülüğü oldu.

DENETİMLE İLGİLİ BİLGİLER PAYLAŞILDI

Başkanlık Müfettişleri, teftişlerin son gününde İl Müftülüğü Konferans Salonunda kovid-19 tedbirleri eşliğinde müftülük personeli ile bir araya gelerek denetimle ilgili bilgiler paylaştıktan sonra vedalaştı. Başmüfettiş Nurullah Fidan ve Mehmet Ungan ile Müfettiş Yardımcıları Abdullah Kırkıl, Emre Keskin, Muhammet Kaplan ve Gülhiman Hekimoğlu yapılan iş ve işlemlerde göstermiş oldukları gayret ve özveriden dolayı İl Müftülüğü Personeline teşekkür ederek başarılar diledi. Konya İl Müftü Vekili Abdullah Yalman ise, bir aylık teftiş sürecinde müfettişlerden rehberlik ve denetleme konusunda çok şey öğrendiklerini belirterek teşekkür etti.