1. HABERLER

  2. KONYA

  3. ‘Orweld Kaynak Telleri kaliteyle öne çıkıyor’
‘Orweld Kaynak Telleri kaliteyle öne çıkıyor’

‘Orweld Kaynak Telleri kaliteyle öne çıkıyor’

Unormmak’ın alt kuruluşu olan Orweld Kaynak Telleri firması da, Ulaslararası Ahilik Fuarında yerini aldı. Orweld, yerli üretim ve kalite ayrıcalığıyla, kaynak tüketim malzemeleri konusunda sanayicilerin ihtiyacına cevap veriyor.

A+A-

Orweld Kaynak Telleri çalışanı Muhasebeci Fatmanur Akgül, Biz Konya’da yerli üretim yapıyoruz. SG2 ve SG3 olmak üzere kaynak telleri üretiyoruz” dedi. Orweld Kaynak Telleri’nin Unormak kuruluşu olduğunu söyleyen Akgül, “Orweld Kaynak telleri, yıllar içinde sanayinin gelişimi ile beraber kaynak tüketim malzemeleri ihtiyacına cevap vermek üzere MIG/MAG ve TIG Telleri, Özlü Teller, Tozaltı Tozları ve Tellerini üretim amacıyla Unormak kuruluşu olarak, hizmet vermeye başladı” ifadelerini kullandı.

orweld-kaynak-telleri-3.png

“KALİTEYE ÇOK ÖNEM VERİYORUZ”

Gazaltı kaynak telinin, kaynak sektöründe artık en yaygın kullanılan kaynak tüketim malzemesi haline geldiğini kaydeden Akgül, “Orweld ile sahip olduğumuz mesleki ve sektörel tecrübemizle müşterilerimizin ihtiyaç duydukları özelleştirilebilir hizmetleri sağlamaktayız. Sürekli gelişme anlayışı ile birlikte, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için güçlü ve güvenilir bir kuruluş olmak ana ilkemizdir. Müşteri memnuniyeti ve kalitede sürekliliğin sağlanması konusunda tüm çalışanlarımız sorumludur. Kalite en önemli işimizdir” ifadelerine yer verdi.

orweld-kaynak-telleri-2.png

orweld-kaynak-telleri-4.png

orweld-kaynak-telleri-1.png

SÜMEYRA KENESARI / YENİ HABER GAZETESİ

HABERE YORUM KAT