1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. Osmaneli yükselişi ve büyümeyi sürdürecek
Osmaneli yükselişi ve büyümeyi sürdürecek

Osmaneli yükselişi ve büyümeyi sürdürecek

Bilecik'in Osmaneli İlçe Belediye Başkanı Münür Şahin, Osmaneli'nin büyüdüğünü ve geliştiğini belirterek, "Osmaneli yükselişi ve büyümeyi sürdürecek"...

A+A-

Bilecik'in Osmaneli İlçe Belediye Başkanı Münür Şahin, Osmaneli'nin büyüdüğünü ve geliştiğini belirterek, "Osmaneli yükselişi ve büyümeyi sürdürecek" dedi.

Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, yaptığı açıklamada, 1075 yılından bugüne kesintisiz Türk kenti olan Osmaneli'nin birlik ve beraberlik içinde yükselişini ve büyümeyi sürdüreceğini ifade etti. Şahin, "2014-2019 döneminde ilçemizde sağladığımız birlik ve beraberlikle tüm siyasi partilerimizin, tüm meclis üyelerimizin, tüm sivil toplum örgütlerinin ve tüm halkımızın katılımları ile oluşturduğumuz "Osmaneli Milliyetçiliği" sayesinde Osmaneli'nde inanılmaz değişikliği hep birlikte gerçekleştirdik. Geçmişte bölünmüşlük, siyasi çekişmeler ve dışarıdan Osmaneli'ne yön verme girişimleri Osmaneli'ne hep zarar vermişti. Kendi siyasi egolarını ve bulundukları konumları koruma gayreti içinde olanların Osmaneli'ne verdiği zararları hep birlikte yaşadık. Unutmayalım hayatta her konum, her mevki geçicidir. Geçmişte ele geçirdikleri mevkileri kullanarak topluma şekil vermeye çalışanların, bu mevkileri terk ettiklerinde düştükleri acınacak durum ders alınmalıdır" dedi.

"Osmaneli halkı bilinçli ve zekidir"

Şahin, açıklamasının devamında, Osmaneli halkının bilinçli ve zeki olduğuna değinerek, "31 Mart yerel seçimleri biteli bir aylık süre oldu. Halk neticede bir tercih yaptı. Her kes bu tercihe saygı duymalıdır. Osmaneli halkını cezalandırmak, Osmaneli'nin hakkı olan kaynakları başka yerlere yöneltmek doğru bir yaklaşım değildir. Osmaneli halkı bilinçli ve zekidir. Kendini Osmaneli halkının üzerinde görenler dersini almıştır. Osmaneli halkının tekrar kalbini, gönlünü kazanmak isteyenler Osmaneli halkını cezalandırmak yerine gönlünü tekrar kazanacak politikalar üretmek zorundadır. 2019-2023 Dönemi Osmaneli için büyüme ve yükseliş dönemi olacaktır. Tüm siyasi partilerimize, tüm sivil toplum örgütlerine ve tüm halkımıza düşen görev birlik ve beraberlik içinde Osmaneli hedeflerine varmaktır. Unutmayalım Osmaneli, Osmaneli halkı tarafından ileriye götürülecektir. Osmaneli'nin yükselişini, büyümesini Osmaneli'lerden başka kimse düşünmez. Osmaneli halkı seçimlerdeki tercihleri nedeniyle cezalandırılacak halk değildir. Osmaneli yaşam kalitesini arttırmak, turizmde öne çıkmak, tarımda yeni ürünlere ve yeni pazarlara yönelmek, sanayi ile büyümek hedeflerine birlik ve beraberlik içinde varacaktır. Osmaneli halkı bu hedeflere ulaşmada, kendine yardımcı olanları da, kendine engel olmaya çalışanları da takip edecek zekaya ve görüşe sahiptir" ifadelerine yer verdi.

Osmaneli yükselişi ve büyümeyi sürdürecek

Osmaneli yükselişi ve büyümeyi sürdürecek

Osmaneli yükselişi ve büyümeyi sürdürecek

Osmaneli yükselişi ve büyümeyi sürdürecek

Osmaneli yükselişi ve büyümeyi sürdürecek

İHA

HABERE YORUM KAT