Özboyacı ailesi bir araya geldi

Kuyumculuk sektöründe 5 mağaza ile Konya’ya; online mağazası ile tüm Türkiye’ye hizmet veren Özboyacı Altın, geleneksel Personel Buluşmaları Programını geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdi.
Özboyacı ailesi bir araya geldi

2023 yılını değerlendiren ve 2024 yılı hedeflerinin paylaşıldığı programda açılış konuşmasını gerçekleştiren Celal Özboyacı, başarılı bir yılı arkalarında bıraktıklarını ve daha iyi bir yıl geçireceklerine gönülden inandığını belirtti. Birlik ve beraberlik vurgusu üzerinde duran Celal Özboyacı, ekip çalışmasının başarıyı getireceğini ve ekibine güveninin tam olduğunu belirtti.

ozboyaci-ailesi-bir-araya-geldi.jpeg

‘SEKTÖRDE GÜVENLE HİZMET VERİYORUZ’

Özboyacı, “1981’den beri bu sektörde güvenle hizmet vermekteyiz. Bunca zamandır gün geçtikçe gelişen ve büyüyen bir marka olmamızı sağlayan birbirimiz ile uyum içerisinde çalışmamız ve takım ruhu ile hareket etmemizdir. Müşteri memnuniyetini en önde tuttuğumuz anlayışımıza olan katkınız göz ardı edilemez. Hepinize emekleri için teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum. Böylesine büyük ve güzel bir ailenin içinde olmaktan çok mutluyum. Yeni yıl hepimize sağlık, başarı ve mutluluk getirsin” dedi. Daha sonra kürsüye gelen Özboyacı Altın Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Özboyacı ise, “Özboyacı Altın olarak bu günlere gelmemizde ve her geçen gün daha çok büyüyen ve gelişen bir firma olmamızda; müşterilerimize vermiş olduğumuz güven, bunun yanı sıra işimize olan saygımız. Çalışanlarımızın aidiyet duygusunun yüksek seviyelerde olması ve yapmış olduğumuz işte en güzeli, farklı olanını yakalamak, işimize ve sektörümüze yapmış olduğumuz yatırımlar önemli faktörlerdir” dedi.

ozboyaci-ailesi-bir-araya-geldi-001.jpeg

ÖZBOYACI PERSONELİNE HEDİYELER TAKDİM EDİLDİ

Özboyacı ailesi ve tüm personelin katılım gösterdiği gecede personellere özel hediyeler takdim edildi. Çocuğu olan ekip arkadaşlarına yarım altın hediyesi veren Özboyacı, gece boyunca süren çekilişler ile ekibin yüzünü güldürdü. Motivasyonu yükseltmek ve bir araya gelmek için yapılan program Özboyacı için artık bir gelenek haline gelmiş durumda. Her sene düzenli olarak yapılan program hem ekibi bir araya getiriyor hem de sürpriz hediyeler ile ekip motivasyonu yüksek tutuluyor.

Kaynak:HABER MERKEZİ