1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Özel Bodrum Transfer Mom Yalıkavak Travel
Özel Bodrum Transfer Mom Yalıkavak Travel

Özel Bodrum Transfer Mom Yalıkavak Travel

Özel Bodrum Transfer Mom Yalıkavak Travel

A+A-

 

Özel Bodrum Transfer 2012 Yılında kurulan MomYalıkavak Travel turizm acentesinin bir iştiraki olup  Bodrum Yarım adasında turizm transferin yanı sıra günlük ve haftalık tekne gezileri, dönemsel villa kiralama, personel servis taşıması alanlarında da faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.

Bodrum Yarımadasının birbirinden güzel koylarında bulunan otellere ve yazlık sitelere vip transfer hizmeti vermek ana faaliyet alanımızı oluşturmaktadır. Bu hizmet kapsamında güvenli turizm sertifikalı araçlarımız, deneyimli personelimiz ve üst seğmen araçlarımızla öne çıkmaktayız. Türsab üyesi A grubu turizm acentası belgesi, Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanlığı onaylı D2 belge sahibi firma olmamız sebebiyle güvenle tercih edilmekteyiz.

Bodrum Yarımadası’nda hizmet verdiğimiz noktaların başında Bodrum havaalanı Yalıkavak transfer, Bodrum Havaalanı Gündoğan transfer, Bodrum havaalanı Türkbükü transfer, Bodrum havaalanı Gümbet transfer, Bodrum Havaalanı Bitez transfer, Bodrum havaalanı Akyarlar transfer, Bodrum havaalanı Gümüşlük transfer, Bodrum havaalanı Turgutreis transfer, Bodrum havaalanı Bodrum transfer gelmektedir.

Hizmetlerimiz dahilinde ek bir ücret talep edilmeden sunulan hizmetlerimiz; havalimanında rötarlı uçuşlarda bekleme, rezervasyon iptali, bebek ve çocuk koltuğu seçimi, araç içi ikramlardır.

Bodrum Yarımadası birçok tarihi ve turistik yere yakın olması sebebiyle günü birlik kültür turları yapabilmemize olanak sağlamaktadır. Özellikle Bodrum’dan Efes Antik Kenti kültür turu, Bodrum’dan Pamukkale kültür turu ve kendi başına Bodrum kültür turu bu anlamda öne çıkan destinasyonlardır. Kültür turlarında isteğe bağlı olarak konusunda deneyimli istenilen dilde rehber hizmeti verebilecek deneyimli rehberlerle bu turlarda gerçekleştirilebilmektedir.

Rezervasyonlarınızı www.ozelbodrumtransfer.com sitesinden oluşturabilir veya direk olarak 0(532) 403 80 06 operasyon numaramızdan direk arayarak oluşturabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT

1 Yorum