1. HABERLER

  2. KONYA SPOR

  3. ÖZEL - İlhan Palut: Konsantrasyonumu bozmak istediler!
ÖZEL - İlhan Palut: Konsantrasyonumu bozmak istediler!

ÖZEL - İlhan Palut: Konsantrasyonumu bozmak istediler!

Konyaspor teknik direktörü İlhan Palut, Fenerbahçe maçının öncesinde ‘erken gol atma gibi bir planımız yok!’ açıklamasını cımbızlayarak konsantrasyonunu bozmak istediklerini söyledi

A+A-

Yeni Haber Gazetesi'nden Veli Özkan'ın sorusu üzerine cevap veren Konyaspor teknik direktörü İlhan Palut,'Konuyla alakalı Ben derdimi orada bir paragrafla anlatmaya çalıştım, bir cümleyle anlatmadım ki! Onu sözlerimin sonu da var. Siyasetçiler derdi ‘bizim bir cümlemizi cımbızlamışsınız’ diye. Ben orada şu mesajı vermek istedim; ‘Maçın başında gol atma planınız var mı?’ diye soruldu. Ben de dedim ki böyle bir özel planımız yok. Çünkü maçın birinci dakikası da gole açık son dakikası da! Şöyle bir çalışma yapmıyoruz ki haydi beyler bugün maça golle başlayalım. Gol de yiyebiliriz gol de atabiliriz' dedi. 

SOSYAL MEDYA HOYRATÇA KULLANILIYOR!
Konyaspor'un oyun kültürünün oluştuğunu ve bunu maç boyunca sürdürmesi gerektiğini vurgulayan Palut, 'Burada önemli olan şu; Konyaspor’un kendi oyun kültürünü skor ne olursa olsun, dakika ne olursa olsun sürdürebilmesi. Bunun acı bir örneği var önümüzde; Kasımpaşa maçı! Maç boyunca bunu sürdürmemiz gerekir. Ben bunu anlatmaya çalışırken; gördüm ki bahsedilen paylaşımlar oluşmuş. Geçen de söyledim sosyal medya inanılmaz hoyratça kullanılıyor. Ben bunun amacını şöyle aldım; Beni direkt yıpratma değil de kendi takımlarının bu hafta oynayacakları rakibin teknik direktörünün konsantrasyonunu bir şekilde başka yere kaydırabilir miyiz? Diye bir amaç hissettim. Buna da verecek cevabım yok! –Yetişemem çünkü… Biz sadece işimize bakacağız çalışmalarımıza devam edeceğiz' diye konuştu. 


HABERE YORUM KAT

4 Yorum