1. HABERLER

  2. KONYA SPOR

  3. ÖZEL- Konyaspor, isim sponsorluğu konusunda radikal karar peşinde!
ÖZEL- Konyaspor, isim sponsorluğu konusunda radikal karar peşinde!

ÖZEL- Konyaspor, isim sponsorluğu konusunda radikal karar peşinde!

Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen, seneye bitecek isim sponsorluğu sonrası ekonomik sıkıntı bile olsa şuan için takıma ön ad almak istemediklerini söyledi. Yeni Haber’e konuşan Başkan Fatih Özgökçen, ‘Konya’nın en büyük markası; Konyaspor olarak kalmalı’ dedi.

A+A-

İTTİFAK’TA SONA YAKLAŞILDI
İttifak Holding ile olan isim sponsorluk sözleşmesinin seneye biteceğini açıklayan Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen, isim sponsorluk ücretlerinin tatmin edici rakamlarda olmadığını anlattı. Özgökçen,‘İttifak Holding yöneticileri, yazılı olarak transfer sözü vermediklerini ifade etti. Biz de başka bir şekilde yardımcı olmalarını istedik. Henüz bir gelişme olmadı fakat ödemelerin hepsini yaptılar. Ödemelerini yapan bir şirket karşısında ne yapabiliriz ki? Bu sene son zaten’ diye konuştu.

BAŞKAN, ÖN AD İSTEMİYOR!
Takımda ön ad olmasını istemediğini dile getiren Başkan Özgökçen, ‘Bundan sonra keşke maddi açıdan sıkıntı olmasa da hiç ön ad almasak. En güzeli o. Markalar, şehre değer katıyor ama en büyük marka Konyaspor ise tek başına olsun. Şartlar neyi gösterir bilemem ama ekonomik sıkıntı bile olsa ben isim almayı düşünmüyorum. Çünkü ekonomik olarak kattığı miktara bakıyorsun; tatmin edici olmuyor’ ifadelerini kullandı.

VELİ ÖZKAN - YENİ HABER GAZETESİ 

HABERE YORUM KAT

4 Yorum