Özkaymak’tan 24 Kasım’a özel indirim

Yaklaşan 24 Kasım Öğretmenler Günü öncesinde Özkaymak Turizm otobüs seyahatinde öğretmenlere özel bir indirim yaptı.
Özkaymak’tan 24 Kasım’a özel indirim

Yaklaşan 24 Kasım Öğretmenler Günü öncesinde Özkaymak Turizm otobüs seyahatinde öğretmenlere özel bir indirim yaptı. 24 Kasım’da şehirlerarası ulaşımda Özkaymak’ı tercih eden öğretmenler, yüzde 50 indirimden yararlanacak. Birçok sektörde başarılı çalışmalara imza atan Özkaymak Holding, 24 Kasım’da da öğretmenleri unutmayarak güne özel indirimler yaptı. Konuyla ilgili açıklama yapan Özkaymak Turizm ve Seyahat Gurup Başkanı Erol Özkaymak, öğretmenliğin en kutsal mesleklerden birisi olduğuna kaydederek, 24 Kasım’a özel otobüs biletlerinde yüzde 50 indirim yaptıklarını belirtti.

‘ÖĞRETMENLERİMİZE ÖZEL İNDİRİM YAPMAK İSTEDİK’

Her şeyin başının eğitimden ve öğrenmekten geçtiğini ifade eden Erol Özkaymak, “Bizler refah seviyesi yüksek ülkelere baktığımız zaman, eğitime verdikleri önem dikkatleri çekiyor. Okumak ve eğitim hem şahısları hem de toplumları aydınlatan en önemli faktör. Hayatı daha tanımadığımız dönemlerde ilkokul öğretmenlerimizden aldığımız eğitim bizlere yol gösterici olmuştur. Öğretmenlik gibi kutsal bir görevi ifa eden elleri öpülesi öğretmenlerimize ne yapsak borcumuzu ödeyemeyiz. Bizde Özkaymak Ailesi olarak 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde öğretmenlerimizin şehirler arasında yapacağı seyahatte yüzde 50 indirim yaparak onları unutmadığımızı göstermek istedik. Şimdiden günlerini kutlarım” dedi.

‘ŞEHİT AİLELERİNE DE ÖZKAYMAK OTOBÜSLERİ ÜCRETSİZ’

Erol Özkaymak ayrıca şehit ailelerinin de Özkaymak otobüslerinden ücretsiz yararlandığını bildirerek, “Holdingimizin kurucusu ve ailemizin de çınar ağacı merhum Rahim Özkaymak, bizleri her zaman toplumun değerlerine sahip çıkmaya yöneltmiştir. Bizlerde onun yokluğunu her daim içimizde hissederek hassasiyetlerine dikkat ediyoruz. Babamızın yolunda üzerimize düşen ne varsa da yapmaya hazırız” diye konuştu.