1. HABERLER

  2. KONYA

  3. PEMA Koleji’nden seriye devam
PEMA Koleji’nden seriye devam

PEMA Koleji’nden seriye devam

Kurulduğu yıldan bu yana her yıl Türkiye birincileri çıkaran PEMA Eğitim Kurumları, bu yılda geleneği bozmadı, 2019 LGS’de de 3 Türkiye 1.si çıkardı.

A+A-

Kurulduğu yıldan bu yana her yıl Türkiye birincileri çıkaran PEMA Eğitim Kurumları, bu yılda geleneği bozmadı, 2019 LGS’de de 3 Türkiye 1.si çıkardı.

PEMA Koleji Ortaokulu öğrencilerinden Rukiye Bilge Ercan, Meryem Ece Kurşunlu ve Ela Çevik bütün soruları doğru cevaplayıp 500 tam puan alarak Türkiye 1.si oldu. PEMA Eğitim Kurumlarının Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Cahit Koç bu başarıda emeği olan yönetim kuruluna, idarecilerine, öğretmenlerine ve kendilerine ilk günden itibaren güvenen tüm velilerine teşekkür etti. Sonuçların ülkemize hayırlı olmasını diledi. Öğrencilerinin bütün soruları doğru yanıtlayıp 500 tam puanla Türkiye 1’incisi olmasıyla, hem bireysel hem de kitlesel alanda elde ettiği büyük derecelerle haklı bir gurur yaşayan PEMA Eğitim Kurumlarının Yönetim Kurulu Üyesi Sami KOÇ “Biz Türkiye’nin geleceği hakkında daha duyarlı ve bilinçli olmanın birinci görevimiz olduğunu unutmadık. Türkiye’yi çağdaş uygarlık düzeyinin üzerine çıkarmayı hedefleyen, sahip olduğu birikimi evrensel düzeye taşıyan bireyler yetiştiren bir öğretmen kuruluşu olarak hareket ettik. Canla başla çalıştık; bilgi ve birikimlerimizi öğrencilerimize aktardık ve 2019 LGS’de elde ettiğimiz bu altın başarıyla ne kadar iddialı ve seçkin bir eğitim kurumu olduğumuzu bir kere daha gösterdik. Şu an öğrencilerimizin elde ettiği bu büyük başarılarla çağdaş Türkiye’nin geleceğine katkıda bulunmanın mutluluğunu yaşıyoruz”dedi.

“BÜYÜK BAŞARIYA İMZA ATTIK”

PEMA Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Üyesi Sami KOÇ, çağın gereksinimlerini dikkate

alarak ülkemiz adına yüksek nitelikli insan gücü yetiştirmek için yoğun bir çaba sergilenmesi

gerektiğinin bilincinde olan öğretmen kadrosuyla ve rehberlik servisiyle; öğrenci merkezli ve

çözüm odaklı bir çalışmayla; ilkeli, erdemli ve samimi bir eğitim anlayışıyla, teknik donanımı

yüksek sınıflarıyla, son derece kaliteli yayınlarıyla bu büyük başarıya imza attıklarını söyledi.

Sami KOÇ, elde edilen bu başarıyla hiçbir zaman yetinmeyeceklerini, başarı çıtasını daima

yükselteceklerini, gerek YKS hazırlıkta gerekse LGS hazırlıkta üstün bir eğitim ve öğretim

modelini sürdüreceklerini özellikle vurguladı. Sami KOÇ, 2019 LGS’de başarı elde eden öğrencilerini, bu öğrencilerin ailelerini, öğretmenlerini yürekten kutladığını söyledi. Ayrıca Sami KOÇ, “Her yıl aynı bu vakitlerde burada sizlere şunu söylüyoruz: Seneye daha büyük başarılarla burada buluşacağız inşallah. Evet şükürler olsun ki her yıl daha da büyük başarılarla karşınıza çıkıyoruz. Şimdi şunu herkes gördü ki PEMA’da başarı bir gelenektir. Biz sadece çalışıyoruz hem de çok çalışıyoruz. Konya ve Türkiye bizi daha çok konuşacak” diyerek tüm basın mensuplarına teşekkür etti. BETÜL ERDİL

pema-4-001.jpg

HABERE YORUM KAT