1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. ​​​​​​​PlaySultan'daki İndirimli FIFA 22 Fırsatını Kaçırmayın
​​​​​​​PlaySultan'daki İndirimli FIFA 22 Fırsatını Kaçırmayın

​​​​​​​PlaySultan'daki İndirimli FIFA 22 Fırsatını Kaçırmayın

​​​​​​​PlaySultan'daki İndirimli FIFA 22 Fırsatını Kaçırmayın

A+A-

 

FIFA 22 futbol oyunu denildiği zaman akıllara gelen ilk isim diyebiliriz. Sektörde rakipsiz olması ve her yıl irili ufaklı geliştirmeleri ile sürekli oynanabilir olan FIFA serisi, FIFA 22 ile beraber Hypermotion isimli yepyeni bir animasyon teknolojisi üzerinde durmuşlar. Bu animasyon teknolojisi sayesinde futbolcuların hareketleri çok daha gerçekçi ve akıcı hale geliyor.

FIFA 22 herkesin bildiği şekilde bir futbol oyunu fakat FIFA’yı bu denli özel yapan şeyler basit bir futbol oyunu olması değil. Lisanslı kulüpleri ve futbolcuları ile bizlere gerçek bir futbol maçı hissiyatını fazlası ile veriyor. İçerisinde bulunan sayısız modu sayesinde isterseniz bir futbolcuya hayat verebilir ve onun futbol kariyerini canlandırabilirsiniz. İsterseniz teknik direktör rolüne bürünüp alt liglerde başlayıp bir takımı şampiyonlar ligine yükseltebilirsiniz. Sokak futbolunu deneyimleyebilir ya da başka oyunculara karşı online modda yeteneklerinizi sınayabilirsiniz.

FIFA 22 Süper Lig gibi ligleri de bünyesinde bulunduruyor. FIFA 22 Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş gibi Türk takımlarına da fazlasıyla yer vermiş.

FIFA 22 Fiyat Olarak Ne Durumda?

Fifa 22 satın al dediğimizde PlaySultan her oyunda olduğu gibi FIFA 22 oyununda da sizlere uygun fiyat avantajı sunuyor. Fifa 22 fiyat PC olarak sunulmaktadır.FIFA 22’nin Steam, Origin ve diğer platformlardaki fiyatlarının aşağısında bir fiyat sunan PlaySultan, FIFA 22’yi güvenle ve hızlı bir şekilde almanın en ucuz yolu.

FIFA 22 Ne Zaman Çıkacak?

FIFA 22, 1 Ekim 2021 tarihinde futbol severlerle buluşacak. Eğer oyunu uygun fiyata erkenden satın alıp herkesten önce oynamaya başlamak istiyorsanız PlaySultan’dan FIFA 22’yi satın alabilirsiniz. FIFA 22 erken erişim tecrübesi oyunu önceden satın alanlar için açılan bir özellik.

FIFA 22 satın almak istiyorsanız buraya tıklamanız yeterlidir.

 

HABERE YORUM KAT