Şehir Hastanesi’nde toplantılar devam ediyor

Konya Şehir Hastanesi klinik değerlendirme ve koordinasyon toplantılarına İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Koç, hizmet başkanları ve yardımcılarının katılımları ile devam edildi.
Şehir Hastanesi’nde  toplantılar devam ediyor

Konya Şehir Hastanesi klinik değerlendirme ve koordinasyon toplantılarına İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Koç, hizmet başkanları ve yardımcılarının katılımları ile devam edildi. Hastane Başhekimi Prof. Dr. İbrahim Güney ve hastane yöneticilerinin de hazır bulunduğu toplantıda enfeksiyon hastalıkları, göğüs hastalıkları, nöroloji ve cildiye kliniği uzmanları ile değerlendirme ve istişare toplantısı düzenlendi.

KOÇ’TAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR

Şehir Hastanesi’nin en nitelikli sağlık hizmetini sunabilmesi ve ortaya konulan hedeflere ulaşılabilmesi amacıyla değerlendirme toplantılarının yapıldığını vurgulayan Prof. Dr. Koç, “Konya Şehir Hastanesi’nde yapılan ameliyat sayıları ve diğer istatistiki veriler son derece yoğun bir mesai yaptığınızı ortaya koyuyor. Öncelikle bu nedenle hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

ARIBAŞ, SUNUM YAPTI

Yapılan toplantıda enfeksiyon hastalıkları kliniği, göğüs hastalıkları kliniği, nöroloji kliniği ve cildiye kliniği ile ilgili veriler değerlendirilirken, yapılan işlemler ile poliklinik ve yatan hasta bilgileri katılımcılar ile paylaşıldı. Hastane Başhekim Yardımcısı Uz. Dr. Semra Arıbaş tarafından yapılan sunumun ardından interaktif bir şekilde klinik işleyiş süreçlerinin iyileştirilmesine yönelik düzenlemeler üzerine fikir alışverişinde bulunuldu.