Selçuklu'da gençlerle hasbihal

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı ve AK Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer Sancak Mahallesi’nde ikamet eden gençlerle buluştu.
Selçuklu'da gençlerle hasbihal

Fırsat buldukça gençlerle bir araya gelmeye önem veren Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı Sancak Mahallesi’nde ikamet eden gençlerle bir araya geldi.

Programın ev sahipliğini ise AK Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer yaptı.

selcukluda-genclerle-hasbihal-2.jpg

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı: “Gençlerimizi dinlemek bizim en önemli önceliklerimizden”

Selçuklu Belediye Başkanlığına uzanan süreci gençlerle paylaşan Başkan Pekyatırmacı önemli tecrübe paylaşımlarında bulundu. Ülkenin geleceğinin gençlere emanet olduğunu ve gençlerin kendilerini donanımlı bir şekilde yetiştirebilmeleri için belediye olarak birçok projeye imza attıklarını ifade eden Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı: “Gençlerimiz bizim gözbebeğimiz ve biz onlara çok önem veriyoruz ve bunu da gerek planlamalarımızla gerekse hayata geçirdiğimiz projelerle sahaya yansıtıyoruz. Bunun önemli örneklerinden bir tanesi olan Selçuklu Gençlik Merkezimiz gençlerimizi dinleyip anlamamızda önemli bir role sahip. Çok yakın bir zamanda açılışını yapacağımız Yeni Nesil Şehir Kütüphanesi de yine gençlerimizin kendilerini donanımlı bir şekilde yetiştirebileceği yeni bir mekan. Yine faaliyete geçirdiğimiz Selçuklu Gençlik Mobil Uygulaması ile gençlerimize birçok imkan tanıyoruz ve bu uygulama ile onlara ulaşabiliyoruz. Bu uyguma aracılığıyla gençlerimize eğitim desteği de sunduk. Tüm genç arkadaşlarıma uygulamamızı telefonlarına indirmelerini öneriyorum. Gençlerimize yapılan yatırım geleceğe yapılan en kıymetli yatırımdır. Dolayısıyla her fırsatta gençlerimizi dinlemeye öneri ve taleplerini almaya ve eğitim hayatlarını kolaylaştırıcı çalışmalar yapmaya devam edeceğiz “ şeklinde konuştu.

AK Parti Selçuklu İlçe Başkanı Özer: “ Gençlerimize her daim güveniyoruz”

AK Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer de gençlerle buluşmanın oldukça verimli olduğuna dikkati çekerek: “ Gençleri dinlemenin yapılan işlerde önemli bir belirleyiciliği var. Bizler de her fırsatta onlarla bir araya gelmeye gayret ediyoruz. Büyük ve güçlü Türkiye hedefimize giden yolda gençlerimiz bizim yol arkadaşlarımız. Bizler gençlerimize güveniyoruz. Başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti her zaman gençlerin yanında onların hizmetinde. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da tüm imkanlarımızı genç kardeşlerimiz için seferber etmenin gayretinde olacağız.” dedi.

Program karşılıklı soru cevap faslıyla sona erdi.

Etiketler :