Selçuklu’da istişare başarıyı getiriyor

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Cuma Buluşmaları kapsamında Bosna Hersek Mahallesi İbrahim Hakkı Konyalı Camii’nde vatandaşlarla bir araya geldi.
Selçuklu’da istişare başarıyı getiriyor

Selçuklu Belediyesi tarafından her hafta farklı bir mahallede gerçekleştirilen Cuma buluşmaları devam ediyor. Hizmet kalitesine katkı sağlayan ve vatandaşların Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı ile görüşerek istek ve önerilerini birinci ağızdan ilettikleri buluşmalarının bu haftaki adresi Bosna Hersek Mahallesi oldu. Cuma Namazını İbrahim Hakkı Konyalı Camii'nde kılan Başkan Pekyatırmacı, namaz sonrası vatandaşlarla bir araya geldi, belediye hizmetleriyle ilgili gelen istek ve önerileri dinledi. Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı’ya Selçuklu Kaymakamı Eflatun Can Tortop, Selçuklu İlçe Müftüsü Bekir Derin, Ak Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer, Selçuklu Muhtarlar Dernek Başkanı Mustafa Avcıoğlu, Bosna Hersek Mahalle Muhtarı Sait Tepe, Belediye Başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve birim müdürleri eşlik etti.

selcukluda-istisare-2.jpg

“İLÇEMİZİN HER MAHALLESİNDE BİRLİK VE BERABERLİK İÇERSİNDEYİZ”

Her fırsatta hemşehrilerimizle bir araya geliyor, onların istek ve önerileri doğrultusunda hizmet planlamalarımızı yapıyoruz diyen Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı,"Cuma buluşmaları kapsamında her hafta ilçenin farklı bir bölgesinde hemşehrilerimizle buluşuyor, onlardan gelen istek ve önerileri bizzat kendilerinden dinliyoruz. Selçuklu’yu sizlerden aldığımız fikirlerle birlikte yönetiyoruz. Her Cuma farklı bir mahalleye yaptığımız ziyaretlerde halkımıza hizmetlerimizi anlatma fırsatı bulurken yapılabilecek belediye çalışmalarıyla ilgili de halkımızın görüşünü alıyoruz. Selçuklu da yaşayan herkesin fikirleriyle ilçemize hizmette yer almasını istiyor ve önemsiyoruz. Bu da belediye olarak bizim hizmet gücümüzü artırıyor. Tüm bu hizmetlerin üretilmesinde bizlere her zaman destek olan tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz.” dedi.

Etiketler :