1. HABERLER

  2. KONYA

  3. Sigorta Center, ünlü isimleri evinize getirecek!
Sigorta Center, ünlü isimleri evinize getirecek!

Sigorta Center, ünlü isimleri evinize getirecek!

Sektörün Lideri Sigorta Center Group tarafından hazırlanan 'Sigorta Center Muhabbet Günleri' bu akşam başlayacak.

A+A-

Sigorta Center Group, karantinanın olduğu ve Ramazan Ayı'nın yaşandığı şu günlerde, ünlü isimleri evinize getirecek. Sigorta Center'in Instagram hesabından yapılacak canlı yayınlarda 'Sigorta Center Muhabbet Günleri' bu akşam başlayacak.

Ramazan Ayı boyunca, pazartesi günleri Mevlüt Acaroğlu, çarşamba günleri Okay Karacan & Melih Gümüşbıçak, cuma günleri gündem özel yayınları ile Yeni Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Lokman Koyuncuoğlu birbirinden özel konuklarını ağırlayarak sohbet edecek. Programlarda izleycilere sürpriz hediyeler verilecek.

sigorta-center-muhabbetleri.jpg

BU AKŞAM BAŞLIYOR!

Sigorta Center Muhabbet Günleri'nin ilki bu akşam başlayacak. Mevlüt Acaroğlu'nun sunacağı "Mevlüt Acaroğlu ile Muhabbet Gecesi' programının ilk konuğu ünlü komedyen Yavuz Seçkin olacak. Bu akşam saat 21.30'da başlayacak yayın Sigorta Center'ın Instagram hesabından yayınlanacak.

mevlut-acaroglu.jpg

ÇARŞAMBA GÜNÜ SPOR GECESİ

Sigorta Center Muhabbet Günleri, Çarşamba günü spor programıyla devam edecek. Okay Karacan'ın sunacağı 'Spor Gecesi' programının konukları İttifak Holding Konyaspor'un futbolcusu Selim Ay ile Nalçacılılar Taraftar Derneği Başkanı İbrahim Apalı olacak. Program saat 21.30'da başlayacak.

okay-karacan.jpg

CUMA GÜNÜ GÜNDEM ÖZEL

Konya ve Türkiye'de yaşanan gelişmeler, Yeni Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Lokman Koyuncuoğlu'nun sunacağı 'Gündem Özel' programında konuşulacak. Koyuncuoğlu'nun ilk konukları bu hafta Cuma günü, Can Kantar ve Murat Can olacak. Program yine saat 21.30'da başlayacak.

lokman-koyuncuoglu-003.jpg

HABERE YORUM KAT