1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Slim Biotic Temin Ederken
Slim Biotic Temin Ederken

Slim Biotic Temin Ederken

Slim Biotic Temin Ederken

A+A-


Özellikle internet satış sitelerinde artan alış veriş oranı tek tıkla işlem yapabilme kolaylığından slimbiotic kaynaklanmaktadır. İnternet erişiminiz olan her yerden akıllı telefon, bilgisayar ve ya tabletlerinizden zahmetsizce ürün sipariş edebilirsiniz. Ancak bu işlemler sırasında dikkat edilmesi gereken en önemli husus orijinal ürün temin edebilmektir. Bunun için de resmi satış sitelerinden sipariş vermeye özen gösteriniz. Sitemizde de talep ettiğiniz sayıda ürün hologram etiketli olarak yani orijinal olarak ürün temin edilmekte ve hızlı teslimat ile gönderilmektedir.


Gönderim Süreci
Sipariş verirken yani ürün talep formu hazırlarken tüm bilgileriniz için doğru, eksiksiz ve güncel olarak bilgi vermelisiniz. Ev ve ya iş yeri adresinizi açık ve anlaşılır olarak formunuza eklediğinizde hazır hale getirilen paketiniz kargo işlemleri için değerlendirilir. PTT Kargo, MNG Kargo ve Aras Kargo ile taşınıp adresinize gönderilen paketiniz güler yüzlü kargo çalışanı ile sadece size teslim edilir. Gönderim süreci bir ile iki iş gününde tamamlanır.


Saklama Koşulları
Elinize ulaşan ürün ya da ürünler güvenlik etiketlidir. Yani orijinaldir. Kendi kutu ve ambalajında serin, slimbiotic kuru ve rutubetsiz yerde, direkt güneş ışığından uzakta ve çocukların ulaşamayacağı yükseklikte muhafaza edilmelidir. Son kullanma tarihi geçen ve ya yaklaşmakta olan ürünleri satın almayınız ve kullanmayınız.


Ödeme Nerede Gerçekleşmektedir?
Ürün satın alırken ödeme yapabileceğiniz farklı kanallar mevcuttur. Özellikle internet alış verişlerinizde ödeme için seçenekler sunulmaktadır. Kapıda ödeme yöntemi en çok kullanılan satın alma şeklidir. Kapınızda nakit ve ya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Online ödemelerde EFT ve havale alternatiflerini seçebilirsiniz.


Kullanım Önerisi
Ürün toz halinde elinize ulaşmaktadır. Oda sıcaklığında bir bardak su içine karıştırarak yemeklerden yarım saat önce tüketebilirsiniz. İçerisinde bitkisel bileşenler bulunan ürün için siz de sipariş verebilirsiniz.


Cazip Fiyatlar
Herkesin satın alabilmesi için cazip fiyat listemize göre 1 adet 119 tl + ücretsiz kargo, 2 adet 209 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 299 tl + ücretsiz kargo, 4 adet 389 tl + ücretsiz kargodur.

HABERE YORUM KAT