Son Dakika! Astrolog Meral Güven hakkında soruşturma başlatıldı

Son Dakika Haberi... 'Fenerbahce şampiyon olacak' şeklinde paylaşımlarıyla gündem olan astrolog Meral Güven hakkında soruşturma başlatıldı.
Son Dakika! Astrolog Meral Güven hakkında soruşturma başlatıldı

Haftalardır liderliğini sürdüren Galatasaray 102 puanla şampiyonluğa ulaştı. Fenerbahçe ise İstanbulspor karşısında 6 gol atmasında rağmen 99 puanda kalarak 2. oldu.

Astrolog Meral Güven 'Fenerbahce şampiyon olacak' şeklinde paylaşımlarıyla gündem olmuştu.

Şampiyonun Galatasaray olmasının ardından astrolog Meral Güven paylaşımında şu ifadeleri kullanmıştı;

"Yüce Mevlama şükürler olsun ki hevesinizi kursağınızda bıraktı. Geçen yıl ölmüş çocuğuma küfür edip, beni tehdit ediyordunuz ve adamın böyle işte hevesini kursağında bırakırlar. Oh canıma değsin, beter olun. Allah'a ortak koşmak neymiş gördünüz mü? Rabbim sana şükürler olsun dualarımı kabul ettin. Yarabbim çok şükür. Beni Allah gibi gördünüz ya alın bakalım sonuca, beter olun öyle küfür edilmez böyle hevesinizi kursağınızda bırakırlar."

HESAPLARINI KAPATTI TİKTOK CANLI YAYINI AÇTI!

Gelen yoğun tepki sonrası sosyal medya hesaplarını kapatan Astrolog Meral Güven'in küfürleri ile dolu olan TikTok canlı yayını ise hemen fark edildi. Meral Güven'in küfürleri Fenerbahçe taraftarını kızdırırken TikTok'ta küfürün yasak olması sebebiyle canlı yayın bir anda TikTok yönetimi tarafından kesildi.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Fenerbahçe'nin son haftalarda yarışta geride olmasına rağmen şampiyon olacağını iddia eden Meral Güven hakkında son dakika gelişmesi yaşandı.

'Fenerbahce şampiyon olacak' şeklinde paylaşımlarıyla gündem olan astrolog Meral Güven hakkında sosyal medya hesabından yaptığı hakaret içerikli paylaşımlar nedeniyle "halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama" suçundan soruşturma başlatıldı.

Son Dakika Haberidir!
Haberin Ayrıntıları Eklenecek

---------------
Son dakika haberlerine anında ulaşmak için
Yeni Haber uygulamasını akıllı cihazlarınıza (iOS, Android) kurabilir,
sosyal medyada X, Facebook, Instagram hesaplarımızı takip edebilir ve
Whatsapp Haber Hattına katılabilirsiniz.

Kaynak:HABER MERKEZİ

Etiketler :