Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: Memura ve emekliye zam müjdesi

Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: Memura ve emekliye zam müjdesi

Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Memur, memur emeklileri ve diğer tüm emeklilerimizin maaş artış oranını yüzde 25 olarak uygulayacağımızın müjdesini vermek istiyorum."

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan son dakika açıklaması...

ATO Congresium'da "Sözleşmeliye Kadro Şöleni" programına katılan Erdoğan memur ve emekliler için müjdeyi verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "2022 yılı tüketici enflasyonunu orta vadeli hedefin bile altında bir gerçekleşmeyle kapattık." dedi.

Erdoğan, "Önümüzdeki aylarda enflasyondaki düşüş seyrinin devam edeceğini hep birlikte göreceğiz." diye konuştu.

eerdogan.jpg

Memur ve emekliye zam müjdesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Memur, memur emeklileri ve diğer tüm emeklilerimizin maaş artış oranını yüzde 25 olarak uygulayacağımızın müjdesini vermek istiyorum." ifadelerini kullandı.

Erdoğan, "Büyükşehir belediyeleri dahil kapının önüne konan işçilerimizi, memurlarımızı gördük. Onların hepsi tekrar yasal düzenlemeyle görevlerinin başına dönecek." açıklaması yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasında şöyle devam etti:

"Ne yularını emperyalistlerin tuttuğu terör örgütlerinin tehditleri ne kırık dökük masaların ayak oyunları Türkiye Yüzyılı menziline varmamıza mani olamayacak."

Erdoğan, Altılı Masa hakkında, "Kendi siyasi ömürlerini uzatma dışında gayesi olmayan bu paravan yapıdan ülkeye de millete de kamu görevlilerimize de hayır gelmeyeceği açık." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "2023 seçimi, Türk siyaset sahnesinin altı benzemezinin artık kabak tadı veren entrika ve Bizans oyunlarından tamamen kurtuluşunun da miladı olacaktır." diye konuştu.

Etiketler :