1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Taraftar Konyaspor'u çiçeklerle karşıladı
Taraftar Konyaspor'u çiçeklerle karşıladı

Taraftar Konyaspor'u çiçeklerle karşıladı

Gaziantep FK karşılaşması öncesi son antrenmanı için Büyükşehir Belediye Stadyumu’na gelen Konyaspor takımına, taraftarlar destek çıktı.

A+A-

Gaziantep FK karşılaşması son antrenmanı için Büyükşehir Belediye Stadyumu’na gelen Konyaspor takımını, taraftarlar karşıladı. Taraftarlar, Teknik Direktör Aykut Kocaman’a çiçek verirken, futbolculara ise tezahüratlarla destek verdi.

Nalçacılılar Taraftarlar Derneği Basın Sözcüsü İlker Kırnaz, futbolculara yaptığı konuşmasında, şunları söyledi:

“2019-2020 sezonu yükselişlerin ani düşüşlerin de sert olduğu bir yıl oluyor. Malatyaspor maçını kazandığınız takdir de lig ikincisi olacak takımda sizdiniz, şu an ki bu takımda biziz. Her daim size destek olan teknik heyetimiz ve başında bir adam var, Aykut Kocamanı'mız var. Yönetim kurulumuz ve biz taraftarlar her daim yanınızdayız. Bundan sonra da yanınızda olmak istiyoruz. Bu biraz da sizlere bağlı... Bu taraftar sizlerin bir mağlubiyetiyle bütün haftayı üzüntüyle geçirirken kazandığınız maç sonunda ise güzel motivasyonla geçiriyor. Bunları unutmadan yarın maça çıkmanızı istiyorum. Hepinize güveniyoruz Nalçacılılar olarak. Muhtaç olduğunuz kudret damarlarınızdaki asil kanda mevcuttur.”

HABERE YORUM KAT