1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. TDV hayırsever vatandaşlarla yönelik 'Vefa Buluşmaları' düzenledi
TDV hayırsever vatandaşlarla yönelik 'Vefa Buluşmaları' düzenledi

TDV hayırsever vatandaşlarla yönelik 'Vefa Buluşmaları' düzenledi

Kahramanmaraş İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Kahramanmaraş Şubesi iş birliğinde Türkiye Diyanet Vakfı gönüllüsü hayırsever vatandaşlara yönelik "Vefa Buluşması" gerçekleştirildi.

A+A-

Kahramanmaraş İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Kahramanmaraş Şubesi iş birliğinde TDV gönüllüsü hayırsever vatandaşlara yönelik "Vefa Buluşması" gerçekleştirildi.

Dulkadiroğlu Hacı Sema Belpınar Hafızlık Kur’an Kursu’nda düzenlenen programa Kahramanmaraş İl Müftüsü ve TDV Şube Başkanı Mustafa Tekin ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’ün yanı sıra mülki ve idari amirler, Hacı Sema Belpınar Kur’an Kursu’nun banisi Belpınar ailesi ile hayırsever vatandaşlar katıldı.

Programda katılımcılara Türkiye Diyanet Vakfı  Genel merkezinin ve Kahramanmaraş şubesinin faaliyetleri tanıtıldı. Ayrıca kadın ve gençlik kolları ile gönüllü faaliyetleri hakkında bilgi verildi.

Kahramanmaraş İl Müftüsü ve TDV Şube Başkanı Mustafa Tekin, "Türkiye Diyanet Vakfı’nın hayırsever vatandaşların bağışlarını, ihtiyaç sahibi insanlara ulaştırdığını, mazlum coğrafyalara umut ışığı olduğunu" ifade ederek hayırsever vatandaşlara teşekkür etti.

Program katılımcılara teşekkür belgesi takdimi ile sona erdi.

KAYNAK: DİYANET HABER

HABERE YORUM KAT