1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Tesettür Elbise ve Feracelerde yenilikler
Tesettür Elbise ve Feracelerde yenilikler

Tesettür Elbise ve Feracelerde yenilikler

Tesettür Elbise ve Feracelerde yenilikler

A+A-

Tesettür giyim modası içerisinde rahatlığı ön planda tutanlar için en çok önerilen ürünlerin başında ferace modelleri gelmektedir. Özellikle yaz aylarında en serin tutan ürün olması nedeniyle rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Ferace modelleri aynı zamanda güncel tasarımları ve renk seçenekleriyle de pek çok kişinin beğenisini kazanmaktadır. Bunun yanı sıra tek parça olması ve doğrudan giyip üzerine istene herhangi bir şal ile hazır hale gelmesi, alternatif kombin seçeneklerine göre çok daha avantajlı bir özellik olarak bilinmektedir.

Ferace modelleri genellikle orijinal kumaşından üretilmesi durumunda yalnızca sıcak havalara uygun olarak tasarlanmış bir ürün olurken günümüzde alternatif kumaşlar da kullanılarak soğuk havalar için de uygun hale getirilebilmektedir.

dugme-detayli-yandan-bagcikli-ferace-zumrut-277673-18-b.jpg

Ferace modelleri genellikle düz ya da desenli şal modelleri ile tamamlanmaktadır. Fakat tercih edilen bu ürünlerin yanı sıra daha tesettür giyimde şık bir kullanım sunması açısından uygun renk ve desenlerdeki eşarplar da seçilebilmektedir.

Tesettür Elbise Modellerinde Doğru Seçimler

Tesettür elbise modelleri içerisinden en doğru seçimin yapılması sizlerin beğeni ve zevkleri doğrultusunda belirlenmektedir. Bu nedenle öncelikli olarak kendi tarzınızı belirlemeli ve ardından buna uygun olan ürün seçeneklerini incelemelisiniz.

Elbise modelleri içerisinde istenen her türlü ürüne ulaşmak mümkün olmaktadır. Genellikle bu ürün türleri modellerin kesimine bağlı olarak değişkenlik gösterdiği gibi, kumaş özelliklerine bağlı olarak da değiştikleri bilinmektedir.

Elbise tasarımları içerisinden seçim yapılmadan önce hangi mevsim ile uyumlu bir elbise alınacağına dikkat edilmesi gerekmektedir. Terletmeyen bir kumaş türü istenmesi durumunda ise pamuklu kumaşlara ağırlık verilmesi önerilmektedir.

Elbise seçimleri yalnızca rahat bir kullanım alanı sunduğu için değil aynı zamanda kombin yaparken de ürün çeşidine ihtiyaç duymadığı için tercih edilen ürün kategorileri arasında yer almaktadır. Ferace, elbise modelleri ya da tesettür giyim alanında ihtiyacınız olan diğer tüm ürünler için Elizamoda resmi internet sitesini ziyaret edebilir blog bölümünde yer alan trend tavsiyeleri ve kombin önerilerini görebilirsiniz, alt kısımda bu yıl içerisinde moda olan bazı ürün modellerini görüntülemeniz mümkün.

serit-detayli-kapusonlu-ferace-antrasit-18261-285283-18-b.jpg

 

HABERE YORUM KAT