TOGG siparişi nasıl yapılır? İşte tüm detaylar!

Yerli otomobil TOGG için 16-27 Mart tarihleri arasında ön sipariş verilebilecek.

Yayınlanma:
TOGG siparişi nasıl yapılır? İşte tüm detaylar!

Togg, "T10X" adını verdiği, kullanıcıyı merkeze koyan, akıllı yaşam çözümleriyle sürekli internetin içinde olan, uzaktan güncellenebilen akıllı cihazını, iki farklı donanım seviyesi ve iki batarya seçeneğiyle 953 bin TL'den başlayan fiyatla satışa sunuyor.

TOGG'un T10X modelinin fiyatı 953 bin TL’den başlayacak.

Sipariş nasıl verilecek?

Fiyatı belli olan TOGG'un siparişinin nasıl verileceği ise merak konusu oldu.

Konuyla ilgili TOGG'dan yapılan açıklamada, "16-27 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek ön siparişe katılmak için togg.com.tr’ye girin veya Trumore'u indirin'' denildi.

Togg'dan yapılan açıklamaya göre, fikri ve sınai mülkiyeti yüzde 100 Türkiye’ye ait küresel bir marka ortaya çıkarmak ve mobilite ekosisteminin çekirdeğini oluşturmak amacıyla kurulan Togg, 2022 yılı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda seri üretim bandından indirdiği T10X’i kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanıyor. Planları doğrultusunda emin adımlarla ilerleyen Togg, mart sonundan itibaren kullanıcılarla buluşacak ilk akıllı cihazının fiyatını, model ismini, teknik ve donanım özelliklerini açıkladı.

Buna göre, Togg T10X için ön siparişler Trumore dijital platformu ve "www.togg.com.tr" Togg web sitesi üzerinden 16-27 Mart tarihlerinde alınacak. Togg T10X, 953 bin TL’den başlayan fiyat etiketine sahip olacak.

Etiketler :