1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Tomarza Kaymakamı Adem Balkanlıoğlu'ndan şehit ailelerine ziyaret
Tomarza Kaymakamı Adem Balkanlıoğlu'ndan şehit ailelerine ziyaret

Tomarza Kaymakamı Adem Balkanlıoğlu'ndan şehit ailelerine ziyaret

KAYSERİ (AA) - Tomarza Kaymakamı Adem Balkanlıoğlu, şehit aileleri ve gazileri ziyaret etti. Kaymakam Balkanlıoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Kadir Coşar,...

A+A-

KAYSERİ (AA) - Tomarza Kaymakamı Adem Balkanlıoğlu, şehit aileleri ve gazileri ziyaret etti.

Kaymakam Balkanlıoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Kadir Coşar, İlçe Emniyet Amiri İsmail Özdal, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Caner Teke ile birlikte şehit yakınları ve gazileri ziyaret etti.

Şehitliğin dinde en yüce makamlardan, şehit ailelerinin de kıymetli ve özel insanlar olduğunu ifade eden Balkanlıoğlu, her zaman şehit aileleri ile mesai saati gözetmeksizin görüşerek, sürekli onlarla diyalog içerisinde olmanın en öncelikli görevlerinden biri olduğunu belirtti.

Şehitlerin anne, baba, eş ve çocuklarının emanetleri olduğunu kaydeden Balkanlıoğlu, "Devlet olarak her zaman şehit ailelerimizin ve gazilerimizin yanındayız. Devletimizin tüm kapıları her zaman açıktır. Allah geride kalanlara sağlıklı uzun ömürler ihsan eylesin. Şehitlerimize de Allah'tan rahmet diliyorum. Bu vesileyle şehitlerimizin annelerine, babalarına, eşlerine ve çocuklarına bir defa daha Allah'tan sabır diliyorum." diye konuştu.

HABERE YORUM KAT