1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Yatırımcı rehberi (4)
Yatırımcı rehberi (4)

Yatırımcı rehberi (4)

İSTANBUL (AA) - Bu hafta en fazla kazandıran yatırım fonu yüzde 5,77'lik getiriyle Ak Portföy Petrol Yab. BYF Fon Sepeti Fonu oldu.Anadolu Hayat Em. B.R.I.C....

A+A-

İSTANBUL (AA) - Bu hafta en fazla kazandıran yatırım fonu yüzde 5,77'lik getiriyle Ak Portföy Petrol Yab. BYF Fon Sepeti Fonu oldu.

Anadolu Hayat Em. B.R.I.C. Ülkeler Yab. Değ. EYF ise yüzde 4,89'luk yükselişle bu haftanın en fazla kazandıran emeklilik yatırım fonu olarak belirlendi.

Yatırım ve emeklilik fonları içinde haftanın en fazla kazandıran 10 fonu şöyle:

AdFon FiyatıHaftalık Getiri (%)
Yatırım Fonu Haftalık Kazandıranlar
Ak Portföy Petrol Yab. BYF Fon Sepeti Fonu0,0164405,77
Ak Portföy Yeni Tekn. Yab. His. Sen. Fonu0,0422765,40
Ak Portföy Gelişen Ülke.Yab. His. Sen. Fonu0,0292234,48
Yapı Kredi Port. Yab. Tek. Sek. His. Sen. Fonu78,6634964,47
QNB Finans Portföy Gümüş BYF21,2933824,21
İş Portföy Elektrikli Araç. Karma Fon1,2019094,10
Gedik Portföy G-20 Ülkeleri Yab. His. Sen. Fonu0,0401694,04
İş Portföy Yab. His. Sen. Fonu0,0823833,96
Aura Portföy Yab. Borç. Araç. Fonu2,5189613,89
Ak Portföy Avrupa Yab. His. Sen. Fonu0,0451483,79
Emeklilik Fonu Haftalık Kazandıranlar
Anadolu Hayat Em. B.R.I.C. Ülkeler Yab. Değ. EYF0,0424314,89
AvivaSA Em. ve Hay. B.R.I.C. Ülkeleri Yab. Değ. EYF0,0361044,06
Allianz Yaşam ve Em. Karma EYF0,1205083,38
Allianz Yaşam ve Em. Karma Gr. EYF0,0824913,37
Allianz Hayat Em. Karma EYF0,0664643,25
Axa Hayat ve Em. K.D.B.A. EYF0,0298163,03
Fiba Em. ve Hay. K.D.B.A. EYF0,0526513,00
Cigna Finans Em. ve Hay. Dış Borç. Araç. EYF0,0108922,98
Garanti Em. Hay. D.B.A. Gr. EYF0,0725532,95
BNP Paribas Cardif Em. Bir. K.D.B.A. EYF0,0679462,91

Analiz içerikleri fonbul.com'dan alınmıştır.

(Sürecek)

HABERE YORUM KAT