1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Yatırımcı rehberi (8)
Yatırımcı rehberi (8)

Yatırımcı rehberi (8)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:

Tüm hisselerKapanış FiyatıHaftalık Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,521,33-22,05
ABD Dolar BYF544,10-1,916,19
Acıpayam Selüloz4,0420,2426,46
Adana Çimento (A)6,551,398,26
Adana Çimento (B)4,703,0714,36
Adana Çimento (C)1,152,68-18,44
Adel Kalemcilik10,650,38-3,18
Adese Alışveriş Ticaret0,943,30-59,83
Afyon Çimento4,097,07-10,89
Ak Enerji0,514,08-19,05
Akbank7,553,5728,30
Akçansa6,713,872,57
Akdenız Güvenlık Hız.1,452,84-27,86
Akfen GMYO1,523,40-7,88
Akın Tekstil8,755,04-3,47
Akiş GMYO2,160,23-5,22
Akmerkez GMYO19,34-0,3125,35
Aksa9,025,0135,95
Aksa Enerji2,405,26-10,45
Aksigorta4,180,7233,15
Aksu Enerji8,625,1211,66
Alarko Carrıer35,884,55-8,84
Alarko GMYO41,903,35-0,77
Alarko Holding3,267,5967,15
Albaraka PY Batışehir GMYF1.196,300,122,63
Albaraka PY Dükkan GMYF1.131,000,122,77
Albaraka PY One Tower GMYF1.145,400,122,74
Albaraka Türk1,226,090,00
Alcatel Lucent Teletaş6,995,1121,35
Alkim Kağıt3,774,724,89
Alkim Kimya28,643,3932,96
Altınyağ0,380,00-13,64
Altınyunus Çeşme2,891,40-6,81
Anadolu Cam2,874,3611,90
Anadolu Efes20,342,571,33
Anadolu Grubu Holding11,225,8510,71
Anadolu Hayat Emek.4,983,75-12,55
Anadolu Isuzu7,265,0717,48
Anadolu Sigorta4,240,958,01
Anel Elektrik1,802,2711,11
Arçelik20,121,7727,42
Arena Bilgisayar3,875,16-12,24
Armada Bilgisayar10,00-1,197,64
Arsan Tekstil1,903,2617,28
Artı Yatırım Holding0,87-1,140,00
Aselsan18,199,05-24,25
Aslan Çimento24,784,03-12,00
Ata GMYO3,942,34-1,75
Atakule GMYO1,146,54-13,36
Atlantis Yatırım Holding0,36-5,26100,00
Atlas Yat. Ort.0,822,50-4,65
AvivaSA Emeklilik Hayat8,792,0918,80
Avrasya GMYO1,303,1747,73
Avrasya Petrol ve Tur.1,172,638,33
Avrasya Stratejik GMYF1.271,900,032,05
Avrupa Yatırım Holding1,77-1,67-27,16
Ayen Enerji2,331,75-0,85
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,703,6623,61
Aygaz9,666,50-2,86
Bagfaş6,632,6337,55
Bak Ambalaj5,8412,0915,19
Balatacılar Balatacılık0,293,57-12,12
Bantaş Ambalaj1,534,7921,91
Banvit15,8011,7446,43
Baştaş Başkent Çimento1,800,00-10,89
Batı Çimento2,4810,712,90
Batısöke Çimento0,932,20-14,68
Bera Holding1,813,43-12,14
Berkosan Yalıtım1,645,81-9,39
Beşiktaş Futbol Yat.1,504,17-7,41
Beyaz Filo3,160,0015,75
Bilici Yatırım1,964,2654,99
Bim Mağazalar91,604,876,92
Birko Mensucat0,240,00-20,00
Birlik Mensucat0,721,41-38,46
Bizim Mağazaları6,776,28-0,44
Bizim Portföy Altın BYF233,00-0,0617,11
Bolu Çimento2,552,00-25,66
Bomonti Elektrik0,832,4772,92
Borusan Mannesmann8,337,7618,84
Borusan Yat. Paz.37,58-0,053,73
Bosch Fren Sistemleri161,302,095,58
Bossa3,963,94-5,81
Boyner Perakende Yat.7,950,25101,78
Brisa5,954,02-6,00
Burçelik3,6517,3613,71
Burçelik Vana1,607,388,11
Bursa Çimento4,370,92-0,68
Carrefoursa3,103,33-10,92
Ceo Event Medya5,853,72
Coca Cola İçecek33,043,1911,75
Cosmos Yat. Holding1,0411,837,22
Credıtwest Faktorıng1,2010,0915,38
Çelebi92,60-0,4358,71
Çelik Halat4,044,66-25,23
Çemaş Döküm0,701,45-7,89
Çemtaş5,82-0,68-2,41
Çimbeton26,362,17-7,83
Çimentaş17,581,8538,43
Çimsa6,483,85-14,17
Çuhadaroğlu Metal1,973,6810,67
Dagi Giyim1,412,9213,71
Dagi Yatırım Holding1,360,0034,65
Dardanel0,900,00-18,18
Datagate Bilgisayar6,187,4844,39
Demısaş Döküm2,731,4918,82
Denge Holding1,572,6135,34
Deniz GMYO3,141,953,29
Denizbank21,523,0712,67
Denizli Cam9,554,71-17,10
Derimod16,9622,9095,62
Derlüks Deri2,112,43
Desa Deri2,500,8144,51
Despec Bilgisayar2,905,846,17
Deva Holding5,704,7873,25
Diriteks Diriliş Tekstil0,704,48-10,26
Ditaş Doğan5,305,163,54
DJ İstanbul 20 HY BYF37,274,6316,80
DO-CO529,00-4,6310,48
Doğan Burda3,024,140,33
Doğan Holding1,190,0027,78
Doğtaş Kelebek Mobilya1,028,51-16,39
Doğusan1,4311,72-33,94
Doğuş GMYO2,241,826,16
Doğuş Otomotiv5,12-8,9017,97
Döktaş Dökümcülük21,6217,63165,28
Duran Doğan Basım6,944,3636,08
Dyo Boya3,076,235,86
Eczacıbaşı İlaç2,415,24-0,64
Eczacıbaşı Yatırım6,163,01-3,79
Edip Gayrimenkul0,737,35-5,19
Ege Endüstri537,005,7172,59
Ege Gübre26,383,4527,52
Ege Profil9,071,575,04
Ege Seramik2,930,00-1,05
Egeli & Co Tarım Girişim0,147,697,69
Egeli&Co Enerji Yatırım0,264,008,33
Egeli&Co Yatırım Holding0,100,000,00
Egeplast5,185,7134,90
Ekiz Kimya0,316,90-6,06
Emek Elektrik0,89-5,32-9,18
Eminiş Ambalaj0,912,25-22,22
Emlak Konut GMYO1,236,03-15,56
Enerjisa Enerji6,211,8031,89
Enka İnşaat5,78-0,8630,06
Erbosan14,592,39-4,04
Ereğli Demir Çelik7,726,9326,52
Ersu Gıda0,952,153,26
Escort Teknoloji0,712,90-6,58
Etiler Gıda2,0131,37-5,63
Euro Kapital Yat. Ort.0,93-1,0630,99
Euro Trend Yat. Ort.0,706,069,37
Euro Yat. Ort.0,694,559,52
Euro Yatırım Holding2,160,47292,73
Fenerbahçe Futbol7,673,5110,84
Finans Portföy Altın BYF23,36-0,1318,76
Finans Portföy Gümüş BYF19,385,2111,76
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,934,6410,15
F-M İzmit Piston15,623,171,62
Fonet Bilgi Teknolojileri3,533,49129,37
Ford Otosan62,604,9531,76
Formet Çelik Kapı4,47-10,60251,97
Frigo Pak Gıda4,6211,59171,76
Galatasaray Sportif1,474,2618,55
Garanti Bankası9,603,6720,60
Garanti Faktoring2,636,4832,83
Garanti Yat. Ort.0,623,33-15,34
Gedik Y. Men. Değ.3,563,1916,59
Gedik Yatırım Holding2,877,0922,13
Gediz Ambalaj5,381,8933,03
Gentaş1,377,03-0,19
Gersan Elektrik2,237,21-8,62
Global Men. Değ.0,6841,6744,68
Global Yat. Holding3,164,295,69
Good-Year2,573,21-22,55
Göltaş Çimento10,654,51-14,32
Gözde Girişim2,916,208,99
GSD Denizcilik1,522,7032,17
GSD Holding0,832,473,75
Gübre Fabrik.3,0119,441,69
Güler Yat. Holding1,344,6925,23
Güneş Sigorta1,093,19-22,26
Halk GMYO0,842,4430,57
Halk Sigorta0,923,374,25
Hatay Tekstil4,109,0418,90
Hedef Girişim1,4818,4027,59
Hektaş13,574,8746,39
HUB Girişim2,735,0045,21
Hürriyet Gzt.0,752,74-19,35
ICBC Turkey Bank3,6310,33-26,37
İdealist Danışmanlık6,790,74-37,13
İdealist GMYO2,089,4727,61
İhlas Ev Aletleri1,1410,68249,02
İhlas Gayrimenkul0,917,06-3,15
İhlas Gazetecilik1,900,53211,48
İhlas Holding0,434,8834,37
İhlas Yayın Holding0,577,5572,73
İndeks Bilgisayar7,518,0634,86
Info Yatırım3,0413,86195,15
İntema6,72-2,4712,06
İpek Doğal Enerji4,914,69-8,57
İskenderun Demir Çelik6,853,6346,10


(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

HABERE YORUM KAT