1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Yatırımcı rehberi (9)
Yatırımcı rehberi (9)

Yatırımcı rehberi (9)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:

Tüm hisselerKapanış FiyatıHaftalık Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)131.774,602,95187,09
İş Bankası (B)22.485,002,21634,76
İş Bankası (C)6,16-1,4435,98
İş Bankası (Kur.)155.010,001,98218,94
İş Fin.Kir.3,282,82-29,16
İş Girişim3,837,8987,75
İş GMYO1,34-1,4724,07
İş Y. Men. Değ.4,27-1,84131,21
İş Yat. Ort.1,643,14122,19
İşbir Holding454,501,77230,80
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,5726,67-32,14
İttifak Holding4,216,58103,71
İz Hayvancılık Tarım4,524,39-31,41
İzmir Demir Çelik6,2648,34277,11
İzmir Fırça1,77-4,84-14,49
Jantsa Jant Sanayi56,700,18119,67
Kafein Yazılım11,102,7861,15
Kapital Yat. Holding2,16-6,49-24,74
Kaplamin5,35-0,7448,61
Kardemir (A)2,480,0053,08
Kardemir (B)2,532,4355,35
Kardemir (D)2,552,4131,05
Karel Elektronik14,25-5,44241,73
Karsan Otomotiv1,606,6734,53
Karsu Tekstil3,0517,31144,00
Karsusan Su Ürünleri San.9,0010,84143,24
Kartonsan374,90-1,3417,53
Katmerciler Ekipman3,743,3124,31
Kent Gıda137,104,5015,21
Kerevitaş Gıda3,195,9877,22
Kervansaray Yat. Holding0,48-21,3137,14
Kiler GMYO3,5414,19102,29
Klimasan Klima16,50-3,90325,27
Koç Holding19,70-3,6242,25
Konfrut Gıda7,48-1,5856,62
Konya Çimento259,50-0,9245,79
Kordsa Teknik Tekstil12,39-2,2930,96
Koza Altın75,602,5147,37
Koza Madencilik10,137,3140,30
Körfez GMYO2,010,5064,75
Kristal Kola1,6810,5360,00
Kron Telekomünikasyon12,12-5,4639,31
Kuştur Kuşadası Turizm24,06-5,7275,49
Kuyumcukent Gayrimenkul1,610,0042,48
Kütahya Porselen6,36-3,0539,78
Lider Faktoring3,50-1,6955,56
Link Bilgisayar17,821,60114,18
Logo Yazılım51,80-0,7790,86
Lokman Hekim Sağlık5,549,4924,47
Lüks Kadife8,75-5,2080,41
Makina Takım1,902,7023,38
Mardin Çimento5,24-3,5088,69
Marka Yatırım Holding1,18-1,6790,32
Marmaris Altınyunus58,1010,67230,87
Marshall47,00-1,3886,36
Martı GMYO1,02-3,7756,92
Martı Otel0,90-8,1655,17
Mavi Giyim53,8511,4067,13
Mazhar Zorlu Holding8,759,51129,66
Mega Polietilen1,90-1,04-6,86
Menderes Tekstil1,2110,0068,06
Mensa0,2911,54107,14
Merit Turizm18,10-0,60202,17
Merko Gıda1,000,00-0,99
Metal Gayrimenkul0,953,269,20
Metemtur Otelcilik1,742,3565,71
Metro Holding1,331,5375,00
Metro Petrol ve Tesisleri1,881,6270,91
Metro Yatırım Ortaklığı7,0175,69494,07
Migros Ticaret23,72-2,5559,19
Milpa2,170,0051,82
Mistral GMYO1,861,0921,57
MLP Sağlık15,927,2148,79
MMC San. Ve Tic. Yat.0,93-1,06-15,45
Mondi Tire Kutsan3,485,4587,10
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.073,200,00
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret11,96-6,05
Net Holding2,290,8816,84
Netaş Telekom.12,91-5,0099,85
Niğbaş Niğde Beton5,75-7,2643,75
Nuh Çimento11,96-1,0872,58
Nurol GMYO3,551,7269,05
Odaş Elektrik2,113,9449,85
Olmuksan-IP6,21-7,0484,27
Orge Enerji Elektrik5,106,2563,46
Orma Orman Mahsulleri2,834,43135,83
Osmanlı Menkul3,631,11111,05
Ostim Endüstriyel Yat1,730,0060,19
Otokar153,606,0078,84
Oyak Yat. Ort.2,361,7249,05
Oylum Sınai Yatırımlar5,11-0,97400,98
Özak GMYO2,41-0,8266,30
Özbal Çelik Boru1,65-8,8419,57
Özderici GMYO1,472,08-37,45
Özerden Plastik2,142,396,57
Panora GMYO5,702,3355,02
Papilon Savunma7,60-2,56
Park Elek.Madencilik2,96-2,9522,82
Parsan15,543,3977,40
Pegasus83,104,40262,57
Peker GMYO3,02-5,03-63,28
Penguen Gıda1,931,5878,70
Pera GMYO0,94-1,0522,08
Pergamon Dış Ticaret8,122,9232,95
Petkim3,620,28-8,06
Petrokent Turizm131,50-0,3891,41
Pınar Et Ve Un8,49-2,8691,35
Pınar Su2,283,6482,40
Pınar Süt12,69-6,62104,12
Plastikkart9,502,70251,85
Polisan Holding3,020,670,17
Politeknik Metal74,00-1,33111,03
Prizma Press Matbaacılık3,90-3,94151,61
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.105,200,57
QNB Finans Fin. Kir.73,4019,16979,41
QNB Finans Portföy ABD Dolar BYF571,102,1511,46
QNB Finans Portföy Altın BYF25,282,7628,52
QNB Finans Portföy DJIST HSY BYF38,820,0321,65
QNB Finans Portföy Gümüş BYF21,503,4623,99
QNB Finansbank26,00-4,83188,57
Ral Yatırım Holding6,98-0,99279,35
Ray Sigorta3,37-1,46142,45
Reysaş GMYO4,01-3,37481,16
Reysaş Lojistik3,28-2,09343,24
Rhea Girişim1,163,5775,76
Rodrigo Tekstil1,81-3,72-4,74
Royal Halı1,184,4219,19
RTA Laboratuvarları2,22-0,4536,75
Sabancı Holding9,29-2,0028,45
Safkar Ege Soğutmacılık2,0912,3734,82
Salix Yatırım Holding6,428,8166,75
Sanel Mühendislik4,10-3,5388,07
Sanifoam Sünger4,7521,17280,00
Sanko Pazarlama7,51-1,05278,52
Saray Matbaacılık1,52-1,9452,00
Sarkuysan4,682,4148,91
Sasa Polyester7,521,6230,87
Say Reklamcılık2,05-2,38118,09
Sekuro Plastik4,734,1959,80
Selçuk Ecza Deposu6,000,84120,71
Selçuk Gıda2,07-10,7855,64
Senkron Güvenlik2,74-9,27174,00
Serve Film Prodüksiyon1,53-6,71-21,54
Servet GMYO6,49-2,7039,14
Seyitler Kimya6,443,7067,27
Silverline Endüstri2,051,9952,99
Sinpaş GMYO0,823,80121,62
Smartiks Yazılım8,4020,17
Soda Sanayii6,083,58-10,13
Sodaş Sodyum Sanayii9,210,5565,99
Söktaş2,276,0778,74
Sönmez Filament4,810,4254,17
Sönmez Pamuklu4,79-0,2153,53
Sumaş Suni Tahta10,07-3,0850,40
Şeker Fin. Kir.4,551,1161,35
Şekerbank1,19-2,468,18
Şişe Cam5,234,60-4,60
Şok Marketler10,236,34-4,84
T. Halk Bankası5,69-1,22-18,95
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası46,301,22172,36
T.S.K.B.1,09-5,2234,57
T.Tuborg11,507,9844,94
Taç Tarım Ürünleri3,292,49-34,98
Tat Gıda5,94-4,5055,50
TAV Havalimanları29,166,9732,60
Taze Kuru Gıda7,22-2,436,18
Tek-Art Turizm1,187,2738,82
Tekfen Holding18,250,83-7,03
Teknosa İç ve Dış Ticaret3,8511,5929,63
Temapol Polimer Plastik4,980,2062,75
TGS Dış Ticaret4,59-3,77101,60
Tofaş Oto. Fab.26,686,5572,00
Torunlar GMYO2,57-2,2870,20
Trabzon Liman10,390,0051,05
Trabzonspor Sportif2,580,3987,49
Trakya Cam3,431,7818,73
Trend GMYO2,192,8272,44
TSKB GMYO1,340,7563,41
Tuğçelik3,930,5184,51
Tukaş10,953,30559,64
Turcas Petrol2,500,0077,30
Turkcell13,63-0,7316,15
Tümosan Motor ve Traktör6,267,5639,11
Tüpraş124,402,7319,23
Türk Hava Yolları13,76-0,43-14,59
Türk Prysmian Kablo2,46-5,7580,87
Türk Telekom7,15-0,4283,33
Türk Traktör50,60-0,8844,99
Türker Proje Gayrimenkul39,36-1,3522,46
Ufuk Yatırım2,62-3,68129,82
Ulaşlar Turizm Yat.2,160,9389,47
Ulusoy Elektrik25,18-0,7957,77
Ulusoy Un Sanayi3,66-2,1475,96
Umpaş Holding0,516,25-7,27
Uşak Seramik1,66-5,1449,55
Utopya Turizm4,661,7513,66
Uzertaş Boya3,0214,83403,33
Ülker Bisküvi21,900,9249,28
Ünye Çimento4,8920,7446,16
Vakıf Fin. Kir.2,4511,8772,05
Vakıf GMYO2,36-3,6721,23
Vakıf Yat. Ort.2,386,7356,58
Vakıflar Bankası5,10-1,5430,77
Vakko Tekstil4,521,3573,29
Vanet Gıda1,43-2,0510,00
Verusa Holding17,080,233,10
Verusaturk Girisim4,653,3350,85
Vestel13,354,30140,54
Vestel Beyaz Eşya20,824,62113,16
Viking Kağıt1,797,8362,73
Yapı Kredi Koray GMYO2,40-2,0439,53
Yapı ve Kredi Bank.2,41-0,8250,63
Yaprak Süt ve Besi Çift.5,721,24105,02
Yataş6,602,8047,65
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,591,2769,15
Yeni Gimat GMYO13,580,0089,12
Yeşil GMYO0,531,9296,30
Yeşil Yapı0,541,89107,69
Yeşil Yatırım Holding11,06-1,4314,85
Yibitaş İnşaat Malzeme2.880,001,0530,97
Yonga Mobilya7,450,6814,78
Yükselen Çelik6,100,66
Yünsa10,09-9,34141,68
Zorlu Enerji1,624,5231,71


(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

HABERE YORUM KAT