1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Yaz Aylarına Uygun Tesettür Elbise Modelleri
Yaz Aylarına Uygun Tesettür Elbise Modelleri

Yaz Aylarına Uygun Tesettür Elbise Modelleri

Yaz Aylarına Uygun Tesettür Elbise Modelleri

A+A-

 

Yaz aylarına hızla yaklaşırken yapılacak tesettür elbise seçimleri de önem kazanmaktadır. Alınacak yeni ürünlerde yaza uygun seçimler yapmak rahat bir yaz geçirmeniz için şarttır. Seçeceğiniz ürünlerin kumaş yapısı, renkleri ve çeşitli detayları o ürünü yaza uygun yapabilmektedir. Bu tarz yazlık ürünleri tercih ederek siz de rahat edebilirsiniz. Sıcaktan bunalmadan, rahat ve serin bir yaz geçirebilirsiniz. Yaz aylarında tesettür elbise giyeceklerin dikkat etmesi gereken ilk nokta renk seçimidir. Koyu renkler güneş ışınlarını üzerinize çekeceği için sizi olumsuz etkileyebilir. Bu yüzden açık renk elbise modellerini tercih etmeniz gerekiyor. Bir diğer önemli konu ise hava alan kumaşlardır. Hava alan kumaşlar sayesinde hafif esintiler bile serinlemenize olanak tanıyacaktır.

Açık Renk Tesettür Elbise Modelleri

Açık renkli farklı birçok tesettür elbise modelleri mevcuttur. Özellikle pudra ve pembe renk elbiseler yaz aylarında sıklıkla tercih edilir. Beyaz renk, sahip olduğu ışık yansıtıcı özelliği ile güneş ışınlarından korunmanızı sağlar. Aynı zamanda her türlü şal ve eşarpla uyumlu olacağı için kombin yapmanızı da kolaylaştırır. Yaz aylarının vazgeçilmezi olan düğünler de siz de şık, zarif ve açık renkli bir elbise seçimi yaparak harika bir deneyim yaşayabilirsiniz. Bu renklere ek olarak sarı, turuncu, mor, yeşil gibi açık renkleri de tercih edebilirsiniz. Elbiseniz ile uyumlu güneş gözlüğü ile yaz kombininizi tamamlayabilirsiniz.

İç Göstermeyen İnce Tesettür Elbise Modelleri

Yaz aylarında tesettürlü kadınların en büyük sıkıntısı nefes almayan kumaşlardır. Bu kumaşlar sebebiyle zaten sıcak olan hava iyice bunaltabilmektedir. Bu tarz bir sorun yaşamamak için mutlaka hava alan, terletmeyen kumaşlı tesettür elbise modelleri tercih edilmelidir. Renk seçimine ek olarak kumaş seçimi de bu yüzden oldukça fazla önem taşıyor. İnce olan ürünleri tercih etmek de faydalı olacaktır. Hem hava alan hem de ince olan ürünler sıcak yaz aylarını en rahat şekilde atlatmanıza olanak tanır. İnce olan elbiselerde bazı ufak sorunlar olabilmektedir. Bu sorunlardan birisi iç göstermeleridir. Eğer içinizi göstermeyen özel kumaşlı ince elbiseleri tercih ederseniz böyle bir sorun yaşamazsınız. Bu sebepten ötürü yazlık tesettür elbise seçimi yaparken mutlaka kumaş yapısını incelemeniz gerekiyor. İnce olmasının yanı sıra iç göstermeyen kumaşları tercih etmek faydalı olacaktır. Açık renk, hava alan ve iç göstermeyen tesettür elbise modelleri ile siz de rahat bir yaz geçirebilirsiniz. Yapacağız şal ve ayakkabı kombinleri ile şıklınızı en üst seviyelere çıkarabilirsiniz.

https://modamesra.com/tesettur-elbise/

HABERE YORUM KAT