2016 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda sergilediği performansla tüm dünyanın tanıdığı bir yıldız haline gelen Emre Mor, şöhretini her geçen artırıyor.
Yok artık Emre Mor! Daha şimdiden...
![Yok artık Emre Mor! Daha şimdiden... 1](https://d.yenihaberden.com/gallery/781_1.jpg)
![Yok artık Emre Mor! Daha şimdiden... 2](https://d.yenihaberden.com/gallery/781_2.jpg)
Kendi yaş grubunun en yetenekli oyuncuları arasında gösterilen 19 yaşındaki Emre'nin yeşil sahadaki performansı sosyal medyaya da yansıdı...
![Yok artık Emre Mor! Daha şimdiden... 3](https://d.yenihaberden.com/gallery/781_3.jpg)
6 AYDA 1 MİLYONA ULAŞTI
Almanya'nın önde gelen kulüplerinden Borussia Dortmund'da forma giyen Emre Mor, Instagram hesabında bir ilke imza attı.
![Yok artık Emre Mor! Daha şimdiden... 4](https://d.yenihaberden.com/gallery/781_4.jpg)
2016 Avrupa Şampiyonası'na kadar Instagram'da sadece 4 bin takipçisi bulunan Emre, yakaladığı popülarite sayesinde, sadece 6 ay gibi kısa bir sürede 1 milyon takipçi sayısına ulaştı...
![Yok artık Emre Mor! Daha şimdiden... 5](https://d.yenihaberden.com/gallery/781_5.jpg)
BU TAKIMDAKİ HERKESİ SOLLADI!
Bu rakamla Emre Mor, 5,5 milyon takipçisi bulunan Arda Turan dışında A Milli Takımımızda forma giyen ağabeylerinin tamamını geride bıraktı. Genç oyuncunun Instagram hesabında paylaştığı her fotoğraf en az 100 bin beğeni alıyor.
![Yok artık Emre Mor! Daha şimdiden... 6](https://d.yenihaberden.com/gallery/781_6.jpg)
RONALDO'LU PAYLAŞIM REKOR KIRDI
Emre Mor bugüne kadar en yüksek beğeni sayısına ise Şampiyonlar Ligi'ndeki Borussia Dortmund-Real Madrid maçı sonrası Cristiano Ronaldo ile çektirdiği fotoğrafla ulaştı. Genç yıldızın bu paylaşımı tam 295 bin kişi tarafından beğenildi.
![Yok artık Emre Mor! Daha şimdiden... 7](https://d.yenihaberden.com/gallery/781_7.jpg)
TWITTER'DA 120 BİN, FACEBOOK'TA 429 BİN
Yıldız futbolcu, 1 milyon takipçi sayısına ulaşmasının ardından Instagram hesabında bir teşekkür mesajı yayındı. İngilizce mesajda, "Destekleriniz için teşekkürler" diye yazdı. Emre Mor'un Twitter hesabının 120 bin takipçisi bulunuyor.
![Yok artık Emre Mor! Daha şimdiden... 8](https://d.yenihaberden.com/gallery/781_8.jpg)
Fazla aktif olmamasına rağmen Facebook sayfasını beğenenlerin sayısı ise şimdiden 429 bine ulaştı.
![Yok artık Emre Mor! Daha şimdiden... 9](https://d.yenihaberden.com/gallery/781_9.jpg)
Emre Mor'un, Instagram'dan paylaştığı bazı fotoğraflar şöyle:
![Yok artık Emre Mor! Daha şimdiden... 10](https://d.yenihaberden.com/gallery/781_10.jpg)
![Yok artık Emre Mor! Daha şimdiden... 11](https://d.yenihaberden.com/gallery/781_11.jpg)
![Yok artık Emre Mor! Daha şimdiden... 12](https://d.yenihaberden.com/gallery/781_12.jpg)
![Yok artık Emre Mor! Daha şimdiden... 13](https://d.yenihaberden.com/gallery/781_13.jpg)
![Yok artık Emre Mor! Daha şimdiden... 14](https://d.yenihaberden.com/gallery/781_14.jpg)
![Yok artık Emre Mor! Daha şimdiden... 15](https://d.yenihaberden.com/gallery/781_15.jpg)
![Yok artık Emre Mor! Daha şimdiden... 16](https://d.yenihaberden.com/gallery/781_16.jpg)
![Yok artık Emre Mor! Daha şimdiden... 17](https://d.yenihaberden.com/gallery/781_17.jpg)