1. HABERLER

  2. KONYA SPOR

  3. Konyaspor ailesi iftar yemeğinde buluştu
Konyaspor ailesi iftar yemeğinde buluştu

Konyaspor ailesi iftar yemeğinde buluştu

Konyaspor Kulübü'nün düzenlediği iftar programında konuşan Teknik Direktör Aykut Kocaman, "Bütün ailenin bir arada olması, hedefe giden yolda en ciddi ihtiyaç olan birlik ve beraberlik duygusunu geliştiren olgulardan bir tanesidir" dedi.

A+A-

Atiker Konyaspor’da yönetim kurulu, teknik heyet, oyuncular, Anadolu Selçukspor, futbol akademisi ve amatör branşlarda görev yapan antrenörler, idareciler, kulüp binası ile tesislerde görevli profesyoneller, Konyaspor A.Ş personeli ve diğer çalışanlar iftar yemeğinde bir araya geldi. Başkan Hilmi Kulluk ve Teknik Direktör Aykut Kocaman’ın da hazır bulunduğu iftar yemeği oldukça samimi bir ortamda geçti.

futbolcular-001.jpg

"BAŞARILARDA HERKESİN EMEĞİ VAR"

Yemekte yönetim kurulumuz adına bir konuşma yapan İkinci Başkanı Selçuk Aksoy, “Takımın kulübün her şeyi, alt yapısından profesyonel futbolcularına, çalışanlarına kadar bu akşam herkes burada. Adı üzerinde bu bir takım işi, ekip işi. Elde edilen, yaşanan ve yaşanacak başarılarda buradaki herkesin emeği olduğunun bilinmesini istiyoruz. Bu akşam burada bulunmak, hep beraber bir aile olarak iftarımızı açmak bizleri mutlu ediyor, gururlandırıyor.  İnşallah Konyaspor ailesi başarılarını mevcut başarılarını geliştirecek ve daha da büyüyecek. Tekrar geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum" dedi.

aykut-kocaman-005.jpg

KOCAMAN'DAN 'AİLE' VURGUSU

Teknik direktör Aykut Kocaman ise konuşmasında aile olabilmenin önemine vurgu yaptı. Kocaman şöyle konuştu, “Şöyle başlamak lazım herhâlde en doğrusu, bu güzel akşamda geceyi düzenleyen yönetim kuruluna çok teşekkür ediyorum. Bütün Konyaspor ailesini bir araya getirdiği için öncelikle. Hemen neden buradan bu şekilde başladım onu da söylemekte fayda var. Özellikle hedefe varılmak istenen bu yolda bütün ailenin bir arada olması, birbirleriyle göz göze, diz dize, yan yana oturması her zaman ve her zaman, sadece bizim takımımızda değil bütün Konyaspor kulübü ve branşları için hedefe giden yolda en ciddi ihtiyaç olan birlik ve beraberlik duygusunu geliştiren olgulardan bir tanesidir. Bu nedenle özellikle ve özellikle son zamanlarda büyüyen hedeflerle çıkılan bu yolda tekrar Konyaspor ailesini bir araya getiren başta sayın başkan ve yönetim kurulu olmak üzere burada bulunan herkese çok çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Etiketler : , ,

HABERE YORUM KAT