Başkan Kılca ve Genç gece gündüz sahada

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca ve AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, seçim çalışmaları saha programları kapsamında Karatay’ın farklı noktalarını ziyaret etti.
Başkan Kılca ve Genç gece gündüz sahada

31 Mart Seçimleri’ne kısa bir süre kala yoğun bir tempoda seçim çalışmalarına devam eden Karatay Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Hasan Kılca ve Mehmet Genç, ilçe teşkilat mensuplarıyla birlikte Buğday Pazarı’nda faaliyet yürüten esnafları ziyaret etti.

TERAVİH BULUŞMALARI AKABE MAHALLESİ’NDEYDİ

Başkan Hasan Kılca ve İlçe Başkanı Mehmet Genç, saha çalışmalarının ardından ilçe teşkilat mensuplarıyla birlikte, Teravih Buluşmaları kapsamında Akabe Mahallesi 15 Temmuz Şehitleri Camii’nde, teravih namazı sonrasında Karataylılarla hasbihâl etti.

baskan-kilca-ve-genc-gece-gunduz-sahada.jpg

SARIYAKUP MAHALLESİ’NDE VATANDAŞLARDAN YOĞUN İLGİ

Hasan Kılca ve Mehmet Genç, günün sonunda ise Sarıyakup Mahallesi’nde mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Hemşehrilerinin Ramazan’ını tebrik ederek vatandaşların taleplerini dinleyen başkanlar, bölgenin ihtiyaçları için istişarelerde bulundular.

‘GECEMİZİ GÜNDÜZÜMÜZE KATARAK ÇALIŞIYORUZ’

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Sarıyakup Mahallesi’ndeki Aksite site sakinleriyle buluşmasında vatandaşlara 5 yıldır Karatay’a kazandırdıkları yatırımları anlattı. Başkan Hasan Kılca; “Biz göreve gelmeden önce 73 proje sözü vermiştik. Hamdolsun 241 tane projeyi ilçemize armağan ettik. Özetlersek güzel ilçemize 16 eğitim tesisi, gençlik merkezleri, kütüphaneler, 5 sağlık ocağı, karakol binası, 1 milyon metrekarelik park alanı ile toplamda 119 büyük park kazandırdık. Konya’nın en büyük spor salonlarından birini, Türkiye’nin en büyük Engelsiz Yaşam Merkezi’ni yine şehrimize kazandırıyoruz. Obruk Hanı’nın restorasyonu gerçekleştirdik. 150 milyona yakın bir maliyeti olan bu projemiz şehrimize yeni bir cazibe alanı kazandıracak. Özetle Karatay’ımızın tamamını birbirinden değerli yatırımlarla buluşturuyoruz. Bu yatırımlarımız şehrimizin güzelliğine güzellik katıyor. Yine ilçemizde alt yapı, üst yapı ile ilgili ne ihtiyaçsa bu hizmetlerimize de devam ediyoruz. Yeni dönemde de vatandaşlarımızın bize olan güvenlerini boşa çıkarmadan çalışmaya devam edeceğiz. Bizi evladı, kardeşi, abisi gibi karşılayan bu güzel insanlara hizmet etme şansı veren Allah'a şükürler olsun. Bu ilgiye layık olabilmek için gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağız” dedi.

‘31 MART’TAN SONRA DA KARATAY YATIRIMA DOYACAK’

31 Mart Yerel Seçimleri için esnaftan ve vatandaşlardan destek isteyen AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç ise; Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca’nın çoğu büyükşehirde bile olmayan hizmetleri hayata geçirdiğine dikkat çekti. İlçe Başkanı Mehmet Genç; “Hasan Başkanımız, Karatay’da yaptığı hizmetlerle kendisini ispat etmiş başarılı belediye başkanlarından birisi. Birçok büyükşehirde olmayan bir yatırım bütçesiyle Karatay’a çok sayıda eser kazandırdı. AK Parti olarak eser ve hizmet siyaseti yapıyoruz. Başkanımızın da değindiği gibi kendileri 2019’da 73 tane proje açıklamışken şu ana kadar yapmış olduğu proje sayısı 241, bu da müthiş bir rakam. Kendilerini ve ekibini tebrik ediyorum. İnşallah 31 Mart’tan sonra sizlerin de desteğiyle daha güçlü bir şekilde hizmetleri fazlasıyla hayata geçireceğine inanıyoruz” diye konuştu.

Kaynak:HABER MERKEZİ

Etiketler :