KGC heyetinden Başkan Kılca’ya ziyaret

Konya Gazeteciler Cemiyeti (KGC) Başkanı Sefa Özdemir, beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca’ya i-adeyi ziyarette bulundu.

Yayınlanma:
Güncelleme: 26 Ekim 2021 13:25
KGC heyetinden Başkan Kılca’ya ziyaret

Konya Gazeteciler Cemiyeti (KGC) Başkanı Sefa Özdemir, beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca’ya i-adeyi ziyarette bulundu. Konya Gazeteciler Cemiyeti tarafından Karatay Belediyesi’nin destekleriyle düzenlenen Basın Futbol Turnuvası’nın seyri üzerine karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan ziyarette Başkan Hasan Kılca, birlik ve beraberliğe vesile olacak her türlü etkinlikte Karatay Belediyesi olarak var olacaklarını dile getirdi. Karatay Belediyesi’nin çalışmaları hakkında da bilgi aktaran Başkan Hasan Kılca, yapılan hizmetlerin kamuoyuyla paylaşılmasında ve eksikliklerin gündeme getirilmesinde basının rolünün büyük olduğunu dile getirerek, “Hizmet yolculuğumuzda bizim en büyük paydaşlarımızdan biri de Konya basınıdır. Duruşundan dolayı Konya basınına bir kez daha şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

‘KONYA BASINI BİRLİKTELİK RUHUYLA HAREKET EDİYOR’

Konya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sefa Özdemir de geçtiğimiz hafta yönetim olarak Ankara’ya gerçekleştirilen ziyaretin yansımaları hakkında bilgi vererek, “Konya basınının birliktelik ruhuyla hareket etmesi her alanda kendini hissettiriyor. Ankara’da da bu birlikteliğin yansımalarını olumlu anlamda aldık. İlerleyen günlerde önemli bir organizasyonu daha hayata geçirmek için şimdiden çalışmalara başladık” diye konuştu. Ziyarette günün anısına Başkan Hasan Kılca’ya özel olarak tasarlanmış olan kahve takımı hediye edildi.

kgc-heyetinden-baskan-kilcaya-ziyaret-2.jpg

Etiketler :