MHP Konya İl Teşkilatı ‘Komşum Nasılsın’ı başlattı

Milliyetçi Hareket Partisi Konya İl Başkanı Remzi Karaarslan, 'Komşum Nasılsın?' programının Konya'da başladığını ifade etti. ‘Komşum Nasılsın?’ ev ziyaretlerinin seçimlere kadar devam edeceğini söyleyen Başkan Karaarslan, çalınmayan hiçbir kapı kalmayacağını vurguladı.
MHP Konya İl Teşkilatı ‘Komşum Nasılsın’ı başlattı

MHP, ülke genelinde ‘Komşum Nasılsın?’ temalı ziyaretlere başladı. MHP Konya İl Başkanı Remzi Karaarslan, konu ile ilgili yazılı açıklamada bulundu.

mhp-konya-il-teskilati-1.jpg

MHP Konya İl Başkanı Karaarslan’ın açıklaması şu şekilde: "Bilindiği üzere Türkiye Cumhuriyeti’nin 100’üncü yıl dönümünde aziz milletimizin seçimi ve tercihiyle hem 13’üncü Cumhurbaşkanı’nı hem de 28’inci Dönem TBMM belirlenecektir. 18 Haziran 2023 de yapılması gereken seçimlerin öne alınabileceği konuşulmaktadır. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyin Salı günü TBMM MHP Grup Toplantısında dediği gibi 2Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimleri ister zamanında yapılsın isterse de erkene alınsın, biz iki seçeneğe de varız ve hazırız.’ MHP Konya’da 31 ilçesinde tüm teşkilatları ile sahada çalışmalarına devam etmekte, tüm hemşerilerimize 2023 seçimlerinin önemini anlatmaktadır. Bilindiği üzere 21 Kasım 2022 tarihinden beri MHP tüm Türkiye de ‘Komşum Nasılsın?’ teması altında ev ziyaretlerine başlamıştır. Konya’da da tüm ilçe teşkilatlarımız ‘Komşum Nasılsın?’ temalı ev ziyaretlerini sürdürmekte, Konyalı hemşerilerimizi evlerinde ziyaret ederek hasbihal etmektedir. ‘Komşum Nasılsın?’ ev ziyaretleri seçimlere kadar devam edecek şehrimizde çalınmayan hiçbir kapı kalmayacaktır.”

mhp-konya-il-teskilati-2.jpg

ESNAF ZİYARETLERİ DE BAŞLADI

‘Adım Adım 2023; Ahilerle Gününüz Bereketli Olsun.’ temalı esnaf ziyaretlerine de başladıklarını söyleyen Karaarslan, “Yine 25 Aralık 2022 de Kırşehir ilimizde Genel Başkan Yardımcılarımızın da katılımıyla başlatılan ‘Adım Adım 2023; Ahilerle Gününüz Bereketli Olsun.’ temalı esnaf ziyaretlerine de 81 ilimizde olduğu gibi güzel Konyamızda da başlamış bulunmaktayız. Esnafımız; Aynı zamanda halk arasındaki dayanışma ve kaynaşmanın da adresidir. Birlik ve beraberliğimizin, dirlik ve düzenimizin temin edicisi ve teminatıdır. Mahallemize, sokaklarımıza ahenk ve neşe verenimiz, huzurumuzun bekçisidir. Kimi zaman derdimizin ortağı, kimi zaman sorunlarımızın çözüm noktasıdır. Mahallelinin de mahalleyi ziyaret edenin de, yerlinin de, yabancının da yolu mutlaka esnafın dükkânına, ticarethanesine, ekmek tezgâhına düşer. Kısacası esnafımız; can özümüz, gören gözümüz, işiten kulağımız, temel direğimiz, betimiz bereketimizdir. Bütün bu hakikatler dikkate alınarak; partimizin Cumhuriyetimizin 100. yılında yapılacak seçimler bağlamında sürdürdüğü siyasi çalışmaların, esnafı ve esnaf kuruluşlarını içine alan yurt çapında başlattığı ziyaret çerçevesinde İl Yöneticilerimiz ve İlçe Başkanlarımızla birlikte Eski Sanayi esnaflarını ziyaret ederek İlimizde de başlatmış bulunmaktayız. Tıpkı ‘Komşum Nasılsın?’ diyerek kapılarını çaldığımız hemşerilerimiz gibi seçime kadar ‘Adım Adım 2023; Ahilerle Gününüz Bereketli Olsun.’ diyerek esnaflarımızın da gönüllerine dokunacağız. Bizim Aklımız Hep Konyadır, Konyalıdır, Türkiyedir, Türk Milletidir" ifadelerini kullandı.

Etiketler :