Özel gökyüzü havuzuyla Konyalı otel sezonu açtı

Muhafazakar tatil konseptinin öncü ismi olan ve Bera Holding’e bağlı Bera Alanya Otel 15 Mayıs Pazartesi günü kapılarını tatilcilere açtı. 2007’de Alanya’da hizmete başlayan ve aileleriyle huzurlu bir tatil arayışında olan tatilcilere 17 senedir kesintisiz hizmet veren otel, bu yıl da 15 Mayıs itibari ile misafirlerini ağırlamaya başladı.
Özel gökyüzü havuzuyla Konyalı otel sezonu açtı

KÖRFEZ ÜLKELERİNİN İLK TERCİHİ TÜRKİYE

Bera Alanya Otel olarak Türk misafirperverliğini, kaliteli ve güler yüzlü hizmetle tüm dünyaya tanıtmaktan büyük gurur duyduklarını belirten genel müdür Ruhat Ülgen Cengiz, ‘’Uzun geçen bir kışın ardından 15 Mayıs Pazartesi günü misafirlerimizi ağırlamaya başladık. Gerek yaşadığımız acılar gerekse seçim atmosferinin ağırlığıyla bu sene sanki her zamankinden daha uzun sürdü ve hepimizi yordu. Havaların geç ısınmasının da etkisiyle iyi bir tatili, kaliteli bir dinlenmeyi özleyen ve beklentileri daha da artan misafirlerimizi memnun edebilmek için çok yoğun bir hazırlık süreci geçirdik. Tüm gücümüzle Bera Alanya’yı tercih eden misafirlerimizi, buraya nasıl gelmiş olurlarsa olsunlar, buradan dinlenmiş, eğlenmiş, daha sağlıklı ve daha mutlu olarak uğurlamaya odaklandık.’’ şeklinde konuştu.

bera-alanya-otel-yaz-sezonunu-acti.jpeg

KADINLARA ÖZEL GÖKYÜZÜ HAVUZU

Otelin en üst katında 3500 metrekarelik terasta sadece kadınlara özel olarak tasarlanan bu gökyüzü havuzuna kadın misafirler isterlerse yüzme kıyafetleriyle dahi yine sadece kadınlara özel bir asansöre binerek ulaşabiliyorlar. Kadınlar kompleksinde profesyonel ekiplerin hizmet verdiği SPA merkezinde Türk hamamı, saunalar, buhar banyoları gibi imkanlarda sunulmakta. Ruhat Ülgen Cengiz, içerisinde mini aqua parkında bulunduğu komplekste, kadın misafirlerin çocuklarıyla birlikte gün boyu eğlence ve aktivitelerle dolu bir tatil geçirmeleri için tüm hazırlıkların tamamlandığını söyledi.

bera-alanya-otel-yaz-sezonunu-acti.jpg

2022’DE AİLE HAVUZU İLE BAŞLAYAN YENİLENME, 2023 YILINDA MUTFAK DEPARTMANI VE EKİPMANLARI İLE DEVAM ETTİ

2022 yılında ciddi bir yatırım yaparak aile havuzunu hizmete alan Bera Alanya Otel, 2023 yılında da mutfak departmanın’ da önemli yenilikler gerçekleştirdi. Otel, yenilenen mutfak ekipmanlarının yanında, hijyen kuralları gereği hassasiyetlerini daha da ön plana çıkarmaktadır. Ailelerin her ferdinin birlikte kullanımına göre hazırlanan aile havuzu ise 1000 m2’ye yaklaşan genişliği ile havuz keyfini hep birlikte yaşamak isteyen ailelere aradıkları alan ferahlığını fazlasıyla veriyor. Sürekli kendini temizleyen ve bünyesinde aqua havuz, olimpik havuz, çocuk havuzları ile her yaşa göre düz kaydıraklar, dönmeli kaydıraklar bulunan bu dev havuz kompleksinde, aileler geniş alan özgürlüğü sayesinde uzun saatler geçirebiliyor.

20 bin m2’lik geniş ve yeşil bir alan üzerine kurulmuş olan Bera Alanya Otel, 400 m uzunluğunda özel bir plaja sahip. Otelde ailelerin ve çocukların birlikte vakit geçirip eğlenebileceği havuzların ve su sporlarının yanı sıra, gündüz ve gece animasyonları, canlı sahne performansları, tematik geceler, tanınmış sanatçıların konserleri de yaz boyunca misafirlerin beğenisine sunulacak.

Etiketler :