Seyit Ali Büyük, Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti

Konya Gazeteciler Cemiyeti (KGC) Başkanı Sefa Özdemir ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret eden Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük,  Konya genelinde eğitimde hiç sorunun olmadığını söyledi. 

Yayınlanma:
Güncelleme: 02 Nisan 2021 14:24
Seyit Ali Büyük, Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti

Konya Gazeteciler Cemiyeti (KGC) Başkanı Sefa Özdemir ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret eden Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük,  Konya genelinde eğitimde hiç sorunun olmadığını söyledi.  Ziyarette Başkan  Özdemir, Milli Eğitim Müdürlüğü’nün başarılı hizmetler verdiğini belirtti.  Özdemir, “Bu başarısında dolayı kendilerini kutluyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Konya basını olarak bizlerde Milli Eğitim Müdürlüğü gibi, bütün kurumlarımıza her türlü desteği vermeye devam edeceğiz” dedi.

‘ŞEHİR OLARAK HER ŞEYİ BİRLİKTE YÜRÜTÜYORUZ’

Büyük de, “Milli Eğitim Müdürlüğü olarak başarılı hizmetlerimizi ekip çalışmasıyla yürütüyoruz. Ekip çalışması sayesinde güzel gelişmeler elde ediyoruz.  Pandemi sürecinde şehrimizde eğitimde ciddi bir sorun yaşamadık. Okullarımızda pandemi tedbirlerine titizlikle uyularak eğitim hizmeti veriliyor. Şehir olarak her şeyi birlikte yürütüyoruz. Valiliğimiz, belediyelerimiz, kurumlarımız, Sivil Toplum Kuruluşları ve basınla birlikte çalışıyoruz. Bizlere verdikleri desteklerden dolayı bütün kurumlarımıza ve Konya basınına teşekkür ediyorum” diye konuştu.